Tiano zkušenost

58
24.1.20 22:35

Tiano zkušenost

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s eshopem Tiano? Zajímalo by mě, jestli zboží v realu vypadá opravdu jak na fotce, protože si chci objednat šaty a bojím se, co mi přijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6772
24.1.20 23:22

Je to přeprodej Číny, aliexpress a wish. Objednej si to přímo na jejich stránkách za desetinu ceny ;)
Tiano stejně po tom co ty zaplatíš jim jenom zadají obednávku na wish/ali a dají tvojí adresu. Oni ty věci nemají na skladě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
25.1.20 07:43

Přesně jak píše @Aletheia . Nauč se objednávat na aliexpresu sama. Není to těžké a nakoupíš za hubičku. Ty české eshopy, které vlastně jen objednají za tebe, na tom pěkně rejžujou. Počítej s delší dobou dodání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
3.4.20 17:17

Tiano

Ahoj moje zkušenost s tímto obchodem je velice hrozná Doporučuji nenakupujte zde. Objednala jsem si zde věci na oslavu narozenin své dcery měsíc dopředu. Na zásilku už čekám 70 dní a ještě jsem jí nedostala celou když jsem chtěla udělat reklamaci není možnost Pořád mě jen uklidňují že zboží přijde ale to že jsem si musela celé zboží koupit úplně někde jinde za další peníze to už je nezajímalo. Hlavně že chtěli peníze dopředu Nikde nebylo napsané že budu čekat na zboží tak dlouho. Až po zaplacení mi přišel email že budu čekat na zboží až 30 nebo 50 dnů tak to už mi bylo potom jasné že zboží objednávají v Číně :cert: :cert: :zed: :pocitac: absolutně mě na…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.5.20 21:37

www.tiano.sk sice komunikuju, ale podvod ja lusk

www.tiano.sk Už odpovedajú aj po Slovensky, ale tovar je samozrejme priamo s Činy, ani ho nik neprebali, Samozrejme bez CE a nemáte ani kde reklamovať…
Firma odmietla poslať doklad o zaplatení, že vraj mi ho má poslať predávajúci.
Ale pritom peniaze inkasuje ARGEN s. r. o., IČ0 04347030, ktorá prevádzkuje daný web. Takže ešte aj kratia DPH!
Takže www.tiano.sk je zodpovedné za tovar aj finančné vyrovnanie.
Takže už chodím priamo na http://www.aliexpress.sk/
A podľa kódu z daného webu si viete tovar sami vyhľadať…
Takže čisto podvodný shop…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.2.21 08:32

Tiano.sk je dropshop s absolutne neprofesionálnym vedením a tym vedením myslim jednu blbku, ktorá ho zalozila na kolene na zaklade nejakeho youtube „ako sa zakladá dropshop“ tutorialu. O komunikacii so zakaznikom sa ani nezmienujem- neslusna, drzá a arogantná.
Ked zistite, ze je taka dlha dodacia doba a chcete zrusit objednavku a ziadate navrat penazi, nemozete, lebo tovar je uz na ceste k Vam a az po dodani mozem vratit a oni mi vratia peniaze.
Ked sa jej opytate na okamzite preposlanie cisla sledovania zasielky, co je bezny postup, nikdy Vam neodpise.
Ak sa jej opytate vo stvrtom maily, ako je mozne ze je tovar na ceste, ak mi nevie poslat cislo sledovania zasielky je hlucha. AK sa jej v piatom maily opytate ako je mozne ze nemaju dobu dodania jasne viditelnu pri objednavke coho absencia je porusenie prav spotrebitela, odpise Vam, ze doba dodania je v obchodnych podmienkach a s jej zakliknutim ste s tym suhlasila a tym ziadne prava neporusuju.
Aj jej napiste Siesta Mail s poslednu vyzvou na preposlanie predfaktury a cisla dodavky, zustutze ze sa Vam vrati mailer- daemon email, nakolko ste bolo zablokovana a nie je Komi napisat a uz vobec sa dozadovat prav spotrebitela.
Nuz, nemyslim si, ze tovar este niekedy uvidím rovnako ako tych 18 eur uz zaplatenych. Toto je moja prva negativna skusenost pri objednavkach online a verim, ze posledna. Vyvarujte sa tomuto dropshopu- neverím, ze majú co i len JEDNÉHO spokojného zákazníka, ktorý má aký-taký standard. Tento „obchod“ by uz mali riesit Aj prislusne urady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 16:57

Podvodníci

Já s tímto ehopem mám veliký problém. Již rok z nich doluji peníze za, nedodane zboží… Nedoporučují :( :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat