Televize v záruce 2roky

19.1.20 19:57

Televize v záruce 2roky

Dobrý den dnes jak jsem otevírala dveře do ložnice měla jsem otevřené okno a byl vítr a televizi máme vedle okna ???? jak jsem otevřela dveře tak okno se otevřelo z průvanu a přímo do televize a komody a televize spadla na zem na rohu je prasklina a jde zapnout ale není obraz jsou tam jen čáry ???? chci se zeptat jestli se dá něco dělat když je v záruce ještě 2roky máme ji pouze 2mesice ???? nemám žádné zkušenosti stalo se to po 1 předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11668
19.1.20 19:58

Ale na tohle se záruka nevztahuje. Jedině, že byste měli nějakou pojistku na blbost, pojistku domácnosti a tam něco takového bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
19.1.20 19:59

Ne na toto reklamaci neznají protože jde jasně poznat že je tv poškozena pádem či úderem. Prodejci nejsou hloupí. Jo kdyby třeba nesla zapnout, nebo nešel obraz to je jiná. Takto bohužel. Je to vaše zavinění na to se reklamace nevztahuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
19.1.20 20:00

Oprava ne reklamace ale záruka se ba vlastní zavinění nevztahuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
19.1.20 20:01

Na tohle se záruka nevztahuje. Ani kdyby jsi měla pojištění odpovědnosti. Máš prostě smůlu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
19.1.20 20:03

Tohle na reklamaci není. Reklamace se na toto nevztahuje.
A bude to na vyhození. Oprava bude drahá, pomalu se vyrovná ceně nové televize.
Kamarádka řešila nedávno to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
19.1.20 20:03
@Deniiiskay píše:
Dobrý den dnes jak jsem otevírala dveře do ložnice měla jsem otevřené okno a byl vítr a televizi máme vedle okna ???? jak jsem otevřela dveře tak okno se otevřelo z průvanu a přímo do televize a komody a televize spadla na zem na rohu je prasklina a jde zapnout ale není obraz jsou tam jen čáry ???? chci se zeptat jestli se dá něco dělat když je v záruce ještě 2roky máme ji pouze 2mesice ???? nemám žádné zkušenosti stalo se to po 1 předem děkuji

Nechat opravit v servisu na vlastní náklady, nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
19.1.20 20:04

Leda byste měli TV pojištěnou. A předpokládám, že oprava se ani nevyplatí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2655
19.1.20 20:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
19.1.20 20:45

Co ty lidi dneska nevymysli :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9418
19.1.20 21:15
@JancaS84 píše:
Co ty lidi dneska nevymysli :palec:

Já teda taky docela zírám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12391
19.1.20 21:34

Pokud jste platili prodlouženou záruku nebo pojištění při koupi, tak máte na bezplatnou opravu nárok. Pokud ne, klasická odpovědnost za vady se na to nevztahuje. Projdi dokumenty, které máte ke koupi a také pojistku domácnosti. Některé pojišťovny nabízejí v balíčku pojištění domácích spotřebičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11826
20.1.20 07:47

Ne, na to se reklamace opravdu nevzahuje 8o
Pokud se vám takové věci stávají často, možná bych uvažovala o pojištění proti blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9418
20.1.20 09:09
@Janli píše:
Pokud jste platili prodlouženou záruku nebo pojištění při koupi, tak máte na bezplatnou opravu nárok. Pokud ne, klasická odpovědnost za vady se na to nevztahuje. Projdi dokumenty, které máte ke koupi a také pojistku domácnosti. Některé pojišťovny nabízejí v balíčku pojištění domácích spotřebičů.

Já myslím, že prodloužená záruka pokrývá jen vady, na které se vztahuje klasická 2letá záruka výrobce :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12391
20.1.20 09:30

@ivašot. ne nezbytně. Většinou lze ke spotřebičům dokoupit pojištění, které kryje i poškození vlastní vinou. Dost často se stává, že zákazník připojištění zaplatí aniž by věděl, co všechno je jeho součástí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama