Problém s podprsenkami

Anonymní
14.1.20 11:31

Problém s podprsenkami

Ahoj a omlouvám se za anonym, je to krapítek žinantní… :oops:
Nikdy jsem si neuměla koupit správnou podprsenku. Teď už aspoň umím vybrat velikost, ale mám jiný problém. Neumím si vybrat „neviditelnou“. Chci takovou, která pod oblečením nebude vidět, hladká, bez švů, žádné krajky. Potřebuji pevné košíčky - není mi příjemné, když vidím, jak ženě trčí bradavky. Proč tu podprsenku potom má? Ale co je větší problém - odstávající okraje. Ať si koupím jakoukoli podprsenku, po prvním vyprání jí vnitřní okraje odstávají a rýsují se pod oblečením. Jako by se látka na košíčkách srazila a stahovala okraj směrem ven. Zkoušela jsem prát všelisjak, nízké teploty, i v sáčku na praní podprsenek, pořád stejný problém.
Možná je to i tím, že si kupuji levnější podprsenky - v Tescu, C&A, Lidlu a podobně. Měla jsem podprsenky z Tezenis - stejný problém. Nechce se mi dávat za podprsenku kdovíjakou částku, ale zase bych nerada kupovala jednu nekvalitní podprsenku za druhou, to bych místo několika nekvalitních, které nebudu nosit, mohla mít jednu, se kterou budu spokojená…
Ještě dodám, že se mi prsa dost měnila (těhotenství, kojení, výkyvy hmotnosti…). Teď už snad bude delší období stagnace, tak bych možná i investovala o nějakou tu stovku víc do jedné kvalitní. Ale i tak se bojím, že zaplatím třeba pětistovku a po prvním vyprání se okraje zase budou odchlipovat.
Setkaly jste se s něčím podobným? Jak s tím bojovat? Dá se deformovaná podprsenka nějak vrátit do původního stavu? Má cenu ji reklamovat? (Reklamace teď není aktuální, je to otázka do budoucna…)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

42
14.1.20 11:38

Co se týče mačkání a hrnutí okrajů, osvědčila se mi Maia 4D control, mají ji třeba na Astratexu. Všechno ostatní mi extrémně nevyhovovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
14.1.20 11:38

Ahoj, já můžu mít podprsenku jen z kvalitního spodního prádla a pod asi 800 se nedostanu. Teď jsem si s rozdílem asi roku musela koupit stejný typ v jiné barvě, jiná mi nesedla. Musím mít konkrétní střih, aby sedla a prsa vypadaly dobře.
Mám asi 3, které střídám. Peru v košíku normálně v pračce, nevytahuje se, ani nedeformuje.
Jinak chápu požadavky - já si kupuju tělové nebo tmavé, bez vzoru nebo s tak jemným, že se nerýsuje pod oblečením. A mám ráda jen lehce vyztužené, ale bradavky vidět nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
14.1.20 11:40

Já mám jiný problém - u VŠECH, co jsem kdy měla, mi padají ramínka - mám asi nějak jinak postavený ramena. Křížem je nesnesu, nesnesu ani ty typické sportovní podprsenky, i ty si kupuju v klasickém střihu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13210
14.1.20 11:46

Kup si jinou značku. U všech tebou zmiňovaných mám stejné problémy. Teď mám z triumfu a je skvělá. Nebo mám dobrou zkušenost s Marks And Spencer s. Ale počítej s částkou minimálně 800.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:53

Perfektne poradi v obchode Le Chanton, ale odtamtud mam nejlevnejsi za 1300

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:54

@Aries6 jo presne. Tohle mi delaji vsechny, kvalitni i levne:( mam uzka ramena a raminka mi sjizdeji :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2154
14.1.20 11:54

Ja kupuji podprsenky z bonprixu skvele mi sedi a drahe nejsou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
14.1.20 12:20

Nedávno jsem investovala do Victorias secret a vše OK, jinak jsem měla s odchlipováním košíčků stejný problém /F&F většinou/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
14.1.20 12:23

Já peru podprsenky pouze v ruce a na běžné nošení kupuji v Bonprixu, nejsou moc drahé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23392
14.1.20 12:33

Nejlepší je Andora od Simone perele, přesně splňuje co chceš. Ale to za ceny Tesco Fajt nekoupíš. Bez do obchodu kde mají jen podprsenky a ochotný personál a dobře vyberou velikost. Nebo znaky Panache a Freya jsou dobré. Záleží co máš za velikost. Podprsenka je důležitá jako boty, na tom nešetřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
14.1.20 12:36

Kdyz chci „levnejsi“ kupuji v marks a spencer. Ted meli takovou strasne prijemnou, hladkou, mne neodstava. Mam ji v petrolejove, ale meli i bilou, tusim kremovou. Kosicky jsou velke pres cele prso

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
14.1.20 12:36

Jediné sportovní, jiné mi nesedí ale i u těch sportovních se dost zapotim u vybírání tak zkus ty sportovní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
14.1.20 12:54

Mám dobrou zkušenost s marks&spencer, výběr i kvalita. Za relativně dobrý peníze, např. 2ks najednou nebo při výprodeji prádla, nebo slevách na konkrétní typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 15:44

Doporučuju zajít/zajet do nejbližšího obchodu Triumph, nechat si poradit (změří tě, doporučí typ) a do té jedné investovat…sice tě to bude min. 1000Kč stát, ale poradí ti a budeš vědět svojí velikost a typ podprsenky, co ti sedí, a hlavně už pak poznáš, jestli podprsenka sedí, když si jí na sebe vezmeš. A pořádně si tam v ní zacvič - předkloň se, zahopsej si - a když se narovnáš zpátky, musí být všechno na svém místě ;-)

U mě je třeba problém, že mi leckterá na první pohled dobře padne (když stojím), ale u 99% z nich mi pak při předklonu buď „vypadávají“ prsa nebo sice prsa drží, ale zase mi dělají takový ten „špíček“, když se narovnám - prostě potřebuju nejen správnou velikost, ale i specifický střih (a dokud jsem to nezjistila, pořád jsem si musela něco urovnávat a hrozně mě to štvalo). Ty Triumphové nosím min. 15 let možná víc a nemůžu si je vynachválit.

btw ty jejich podprsenky jsou kvalitní, takže ti pak vydrží dlouho, a rozhodně neprodělají žádné „změny“ po prvním praní, naopak já je jako „čuňas“ peru normálně v pračce na 40st s jiným prádlem bez ochranného pytlíku a zničila se mi při praní za celý život jen jedna (to když byla pračka fakt moc narvaná) - takže si pořiď někde za pár kaček i takový ten pytlík na praní podprsenek a můžeš být v klidu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama