Nepodání zásilkovny

12
15.1.20 14:44

Nepodání zásilkovny

Ahoj holky a všichni, chtěla bych se zeptat, jak je to se zásilkovnou, když si ji zaplatím předem přes aplikaci, jsem domluvená s paní, že ukáže jen kód a podá balíček, ale nakonec se tak nestane???? kód a celé podání zásilky mi asi po 10ti dnech zmizelo(PROPADLO) a peníze se nevrátili na účet a paní mi tvrdí, že se určitě vrací a napsali ji to prý i ze zásilkovny. Já nikde tyto informace nenašla. Nemáte některá zkušenost? Díky :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12742
15.1.20 15:43

Vrátit by platbu měli, dle stránek Zásilkovny…

Co když jsem za zásilku zaplatil, ale pak jsem si to rozmyslel?
Vůbec nic se neděje. Pokud máte zásilku zaplacenou a neodnesete ji na podací místo, zásilka se po 5 dnech automaticky stornuje sama. Platba se vám vrátí zpět na účet obvykle do dvou pracovních dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.1.20 13:28
@nesssinka píše:
Vrátit by platbu měli, dle stránek Zásilkovny…Co když jsem za zásilku zaplatil, ale pak jsem si to rozmyslel?
Vůbec nic se neděje. Pokud máte zásilku zaplacenou a neodnesete ji na podací místo, zásilka se po 5 dnech automaticky stornuje sama. Platba se vám vrátí zpět na účet obvykle do dvou pracovních dnů.

@nesssinka @nesssinka
Tak zatím mi už měsíc nic nepřišlo :( takže to asi nebrátí. Zkusím tam v pondělí zavolat, ale dost pochybuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
19.1.20 13:41

@Kabatka podívej se, jestli se to nevrátilo ke dni, kdy byla platba stržená z účtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
20.1.20 19:47

@sezam01 nevrátilo, mám IB vidím všechny pohyby a nic tam není, dnes jsem volala na zásilkovnu a mám napsat email, tak uvidím co mi napíšou ;) ale díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat