Kde koupit nápoj horké jablko

1265
17.1.20 17:44

Kde koupit nápoj horké jablko

Ahoj, tentokrát mam fakt dotaz mimo, ale třeba někdo poradi..dcerka si na lyžích na horách oblíbila horky nápoj jablko se skorici? Nevíte, kde se dá koupit normálně v obchodě, na netu vyjde dost draho s poštovným a pak mi vyjíždí v makru, ale tam se normální člověk nedostane ???? nekupujete ho někdo? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.20 17:45

Taky se dá ohřát jablecny džus a nasypat do něj korenici smes na svarene vino nebo jen tu skorici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8712
17.1.20 17:56

Občas jsem to viděla ještě u Vietnamců, ale taky se přimlouvám k tomu koupit dobrý jablečný džus/mošt a dát do něj špetku skořice a do mikrovlnky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
17.1.20 18:13

No jasne, koupit dzus ale lepsi je most, klasika do mikrovlnky, ci svarit a pridat skorici, hrebicek, dle chuti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
17.1.20 18:23

Kup jablečný mošt a svař ho se skořicí, můžeš přidat i hřebíček ;) Mošt seženeš v Lidlu, Globusu, Tescu… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
17.1.20 18:36

5l mošt v krabici s kohoutkem prodávají v Albertu, Tescu… Dá se dát do lednice a můžete si točit mošt přímo do sklenice. A vydrží ti to na několik svařených nápojů ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
17.1.20 19:27

Já jsem si to objednávala přes internet ve velkém balení a nebo jsem si to nechala objednat v jedné kavárně, ale měla jsem tam známou.
V obchodě jsem na to natrefila jen v jednom našem soukromém obchůdku na vesnici, jinak jsem to nikde neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13637
17.1.20 19:38

Viděla jsem v lékarně a v drogerii - pamatuji si to, že mě to zarazilo a také mívá občas lidl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5708
18.1.20 03:32

To co se prodává jako Horké jablko v obchodech, je instantní nápoj plný cukru. Vždyť se to dá během chvilky nejlépe připravit přímo z moštu :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11923
20.1.20 07:44

Prodává se i čaj s příchutí horké jablko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu