Nový notebook vrčí

68
23.1.20 18:28

Nový notebook vrčí

Ahoj holky
Koupila jsem si nový notebook HP Pavilion 15 (15-cs2001nc) a po půl hodině co jsme ho dnes zapla začal celkem dost vrcet. Je to můj první notebook, do teď mi stačil nás normální PC ????????‍♀️ myslite, že je to normální? Kamarádka si koupila Dell a je úplně tichý 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

195
23.1.20 18:48

Zkusila bych ho reklamovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.1.20 19:23

Muj vrcel, kdyz byl rozbity vetrak a nechladil, tudiz brzo na odpis. Reklamuj ho co bejdriv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11211
23.1.20 19:39

Mě by zajímalo, co je celkem dost vrčet…mám HP pavilion (dál fakt nevím ty čísla), ale už ho mám přes 5 let a vydává zvuky, když je mu teplo, když jsem na něm třeba těch 12 hodin nebo když ho mám v posteli…jestli to dělal ze začátku ti neřeknu, a jestli to dělá teď asi taky ne…ale když jsem v posteli a hned vedle mě spí syn (fakt vedel, spíme v jedné posteli) a ntb začne „vrčet?“ tak syn spí dál :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
23.1.20 19:41

@Neli114

Není to normální, mám ntb tiché, vrčel ten starý, když už dodělával a přehříval se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
23.1.20 20:16

Tak muze to byt jen vyssim potrebnym vykonem, nasleduji vyssi provozni teploty a vyssi vykon vetracku ke chlazeni a ty budou opravdu hucet oproti normalnimu stavu kdy na nem nic nedelate. Uplne bezna vec treba pri hrani her, pokud nemate nejake specialne tiche vetracky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
23.1.20 20:38
@debra.morgan píše:
Mě by zajímalo, co je celkem dost vrčet…mám HP pavilion (dál fakt nevím ty čísla), ale už ho mám přes 5 let a vydává zvuky, když je mu teplo, když jsem na něm třeba těch 12 hodin nebo když ho mám v posteli…jestli to dělal ze začátku ti neřeknu, a jestli to dělá teď asi taky ne…ale když jsem v posteli a hned vedle mě spí syn (fakt vedel, spíme v jedné posteli) a ntb začne „vrčet?“ tak syn spí dál :nevim:

No právě, že vrčí furt. Nonstop. Je to takové divné, nevím jak to popsat ale ntb by měl být prostě tichý, zase je pravda, že se ale vůbec neprehral, furt je chladny :woman_shrugging_tone1: tak moc nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
23.1.20 20:48
@Cenarius píše:
Tak muze to byt jen vyssim potrebnym vykonem, nasleduji vyssi provozni teploty a vyssi vykon vetracku ke chlazeni a ty budou opravdu hucet oproti normalnimu stavu kdy na nem nic nedelate. Uplne bezna vec treba pri hrani her, pokud nemate nejake specialne tiche vetracky.

No právě, že ten notebook hučí furt, nonstop :think: nemyslím si, že je to dobre :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama