Jak chutnají vege produkty?

Anonymní
25.1.20 13:19

Vegetariáni jak to chutná

Holky zajímá mě. Kdo jste vegetariáni tak jak chutnají ty vege produkty? např. Jogurty…Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1978
25.1.20 13:21

Tak si je kup a ochutnej ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
25.1.20 13:24

@JancaS84 tomiluji tyhle komentáře. Dámo, co z nich máte? Zakladatelka se ptá, jak chutnají :roll:
Mimochodem mě vege maso nechutná, ani ty ostatní sójové produkty. S jogurty zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
25.1.20 13:24

Tak jogurt je snad vegetarianskej kazdej, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5618
25.1.20 13:28

Asi myslíš vegany, vegetáriáni mléčné produkty jedí normálně. U vegan jogurtů záleží na tom, jaké jsou - takové ty s dobrým složením chutnají po výchozí surovině (třeba mandle, kokos), bývají řidší. Pak jsou třeba ochucené sójové, které chutají jako takový ten chemický škrobový pudink… Fakt to chce ochutnat…

Příspěvek upraven 25.01.20 v 13:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5618
25.1.20 13:28

Omylem 2×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
25.1.20 13:33

@Nora2 Mélě by spíš zajímalo jak člověk popíše chuť přes internet, protože chuť mi přijde jako dost individuální záležitost. Třeba můj muž miluje kávu a popíše mi v tom milion chutí, já když ochutnám tak cítím jen kyselo-hořký hnus, který strašně smrdí. Na druhou stranu on nerozeznání oolong od rooibosu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5403
25.1.20 13:34

Neznám žádný nevegetariánský jogurt. Vegetariánský znamená bez masa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
25.1.20 13:35
@Nora2 píše:
@JancaS84 tomiluji tyhle komentáře. Dámo, co z nich máte? Zakladatelka se ptá, jak chutnají :roll:
Mimochodem mě vege maso nechutná, ani ty ostatní sójové produkty. S jogurty zkušenost nemám.

A co si tim pomuze kdyz ji popíšu, že to chutná třeba jako kravskej vocas pozná z toho jestli ji to bude chutnat taky? A myslim, ze když chci vedet jak neco chutna tak si to koupim, když se jedná např. o jogurt za pár korun a mají ho v každým větším obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
25.1.20 13:53

Nejsem vegan, ale obcas si do vegan restaurace zajdem, ty produkty chutnaji jinak, coz ale neznamena hur. Jen si to nesmis spojovat s chuti masa, mleka a podobne, protoze je to tezky napodobit. Nikdy vegan burger nebude chutnat uplne stejne, jako burger z hoveziho, to ocekavat proste nesmis, pak budes spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
25.1.20 14:07

Veganské jogurty chutnají jako ochucené sperma. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12459
25.1.20 14:13

@Nora2 jak chceš popsat něco tak subjektivního, jako je chuť? Popiš mi tady, jak chutná čokoláda, tak abych si to mohla představit, i kdybych ji nikdy nejedla… Kup a ochutnej je tady ta nejrozumnější rada dámo… Jinak, fakt neznám jogurt, co by nebyl vegetariánský…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
25.1.20 14:16

Mám hodně ráda ten velkej Alpro jogurt s pravou vanilkou - fakt špičková chuť. A dneska ráno jsem měla rostlinnou borůvkovou Activii a ta chutná v podstatě úplně stejně jako mléčná Activie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
25.1.20 15:36

@bobulka88 Já spíš nechápu proč těm náhražkám dávají „masová“ jména. Je to stejný nesmysl jako kdybych chtěla dělat živočišnou náhradu brambor a pořád bych trvala na tom že tomu budu říkat brambory. Když mi někdo dá třeba sojovou placku, tak mi třeba zachutná, ale když tomu budou říkat burger, tak to vždycky bude zklamání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
25.1.20 15:39

@Heivka
A co teprve takový španělský ptáček! Po ptáku ani památky a Španělsko to taky nevidělo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama