Daň z nemovitosti - dědictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ritterca
Kecalka 129 příspěvků 31.01.18 10:27
Daň z nemovitosti - dědictví

Zdravím,
teď ve mně úplně hrklo. Musím podávat daňové přiznání z nemovitosti, když jsem loni zdědila družstevní podíl? Snažím se něco najít, ale dvakrát z toho moudrá nejsem.

Reakce:
sunshine125
Kecalka 399 příspěvků 31.01.18 11:16

Zajdi si na finančák, oni ti poradí. Ale myslím si že ne.

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 31.01.18 13:41

Pokud se jedná jenom o družstevní podíl, pak je to převod práva a daň z nemovitostí se Vás netýká. Tu platí družstvo, Vy platíte nájem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >