Kdy se vrací daně?

Anonymní
2.4.19 07:41

Daně 2019 podal sem si je sám

Dobrý den, daně sem si dělal sám zaplatil a vyhledal učetni která mi daně zpracovala a mají mi vracet peníze tak se chci zeptat bylo mi řečeno v Dubnu, kdy prosím se vrací daně jak to bylo minulý rok děkuji. Zajímá mě konkrétní termín.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
800
2.4.19 07:43

Loni přišly kolem 22.4. Tak čekám, že letos to bude podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
2.4.19 07:47

Minuly rok prisly zacatkem dubna (do 10.teho), predminuly snad posledniho dubna. Ale takhle to prislo me, brachovy uplne jinak. Maji na to myslim 30dni od vcerejska. A chodi to fakt celej mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
2.4.19 07:59

Mě to vraceli složenkou a to chodí pozdě, teď to mám poprvé převodem na účet, tak doufám, že to přijde dřív. Mělo by to ale prý přijít do 1.5., resp. do 1.5. by to měli odeslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9889
2.4.19 08:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, daně sem si dělal sám zaplatil a vyhledal učetni která mi daně zpracovala a mají mi vracet peníze tak se chci zeptat bylo mi řečeno v Dubnu, kdy prosím se vrací daně jak to bylo minulý rok děkuji. Zajímá mě konkrétní termín.

Zavolej na tvuj FU. Jinak na to maji cas do konce mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
2.4.19 08:45

Financni urad má na vrácení přeplatku daně 30dni a to jen na odeslání ne kdy to tobě přijde na účet. Termín se začíná počítat od posledního termínu podání daňového přiznání tedy 1.4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
4.4.19 11:52
@TopSecret píše:
Zavolej na tvuj FU. Jinak na to maji cas do konce mesice.

ne mají 30 dnů od posledního možného dne podání, mě minulý rok fakt přišel 2. nebo 3.5., tzn. tento rok nejpozději 2.5., protože 1. je státní svátek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
4.4.19 18:38
@Anonymní píše:

Konkrétní termín ti nikdo neřekne, kazda pracovnice musí zpracovat kolem tisícovky přiznání, takže záleží na tom, kde v té kopce to zrovna tvoje je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.19 18:21

Nam do Brna nic jeste nedoslo co se deje…

• Citovat
  • Nahlásit
6025
10.5.19 18:28
@Anonymní píše:

Proc anonym? Mi to vzdy prijde s vyplatou, takze az bude vyplatni den. Treba manzelovi to poslal financakmuz davno :nevim: neboj, dockas se, jestli mas narok :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
10.5.19 18:36
@Anonymní píše:

Pokud sis podávala přiznání na finanční úřad, tak si tam v pondělí zavolej. Teď už musí mít vyplaceno všichni. Termín byl 2.5.2019.

Příspěvek upraven 10.05.19 v 18:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3879
10.5.19 18:36
@Anonymní píše:

Zavolej si na finanční

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.19 19:07

Diky ja jen jestli jsem jedina co nema na slozenku penize

• Citovat
  • Nahlásit
5732
10.5.19 19:53
@Anonymní píše:
Diky ja jen jestli jsem jedina co nema na slozenku penize

Složenka je na dlouho, proto jsem si to tento rok nechala poslat na účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
3.12.20 10:18

Ahoj. Účetní mi dělala daně po zemřelém. Říkala, že ze zákona je na výplatu 30 dní. Podávala ho koncem října.
Je nějaká změna kvůli covidu nebo tak? Nevíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat