Kdy se vrací daně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 07:41
Daně 2019 podal sem si je sám

Dobrý den, daně sem si dělal sám zaplatil a vyhledal učetni která mi daně zpracovala a mají mi vracet peníze tak se chci zeptat bylo mi řečeno v Dubnu, kdy prosím se vrací daně jak to bylo minulý rok děkuji. Zajímá mě konkrétní termín.

Reakce:
Miasofi
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 02.04.19 07:43

Loni přišly kolem 22.4. Tak čekám, že letos to bude podobně.

1mila2
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 02.04.19 07:47

Minuly rok prisly zacatkem dubna (do 10.teho), predminuly snad posledniho dubna. Ale takhle to prislo me, brachovy uplne jinak. Maji na to myslim 30dni od vcerejska. A chodi to fakt celej mesic.

Enmamma
Závislačka 3712 příspěvků 02.04.19 07:59

Mě to vraceli složenkou a to chodí pozdě, teď to mám poprvé převodem na účet, tak doufám, že to přijde dřív. Mělo by to ale prý přijít do 1.5., resp. do 1.5. by to měli odeslat.

TopSecret
Závislačka 3718 příspěvků 02.04.19 08:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, daně sem si dělal sám zaplatil a vyhledal učetni která mi daně zpracovala a mají mi vracet peníze tak se chci zeptat bylo mi řečeno v Dubnu, kdy prosím se vrací daně jak to bylo minulý rok děkuji. Zajímá mě konkrétní termín.

Zavolej na tvuj FU. Jinak na to maji cas do konce mesice.

Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 02.04.19 08:45

Financni urad má na vrácení přeplatku daně 30dni a to jen na odeslání ne kdy to tobě přijde na účet. Termín se začíná počítat od posledního termínu podání daňového přiznání tedy 1.4.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 89 inzerátů 04.04.19 11:52
@TopSecret píše:
Zavolej na tvuj FU. Jinak na to maji cas do konce mesice.

ne mají 30 dnů od posledního možného dne podání, mě minulý rok fakt přišel 2. nebo 3.5., tzn. tento rok nejpozději 2.5., protože 1. je státní svátek :)

Hanula1212
Kelišová 5487 příspěvků 04.04.19 18:38
@Anonymní píše:

Konkrétní termín ti nikdo neřekne, kazda pracovnice musí zpracovat kolem tisícovky přiznání, takže záleží na tom, kde v té kopce to zrovna tvoje je.

Váš příspěvek
Reklama