Jaký dárek k Vánocům pro neteře a švagrovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aqualech
Kecalka 191 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 23:04
Darek k Vánocům pro neteře,švagrovou?

Prosím o nějaký nápad, co koupit k Vánocům pro neteře a švagrovou? Nechci kupovat kosmetiku jako každý rok :D

Reakce:
dedrichov
Závislačka 2972 příspěvků 15.11.18 23:12

knihu, vstupenku do kina, šátek ..... nebo třeba koště :kytka:

mrav
Neúnavná pisatelka 19532 příspěvků 15.11.18 23:15
@dedrichov píše:
knihu, vstupenku do kina, šátek ..... nebo třeba koště :kytka:

Aby jim zametla, nebo aby na něm odletěla? :mrgreen: :mavam:

suwari
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 15.11.18 23:19

Já objednala na Fléru ručně ušité kosmetické taštičky a látkové barevné odličovadla. Jsou moc krásné a ani moc nestojí.
A celkově na Fléru mají boží věci :palec:

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 16.11.18 00:34

@Aqualech přece to, co se jim líbí, nebo mají rádi. Každý je jiný, někomu uděláš radost knihou, pro jiného by byla za trest. Stačí pozorovat a poslouchat druhé. Tipy od někoho pro někoho když se neznají je sice inspirativní, ale neosobní. Stačí tak málo, vnímat se navzájem ;)

smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 16.11.18 06:27

záleží kolik chceš investovat. Za mě jsou nejlepší dárky v podobě dárkových poukázek- obdarovaný si koupí co se mu líbí !-)

Kriss Tina
Kelišová 5995 příspěvků 16.11.18 06:42

A kolik jim je? Mají nějaké koníčky? Jaký životní styl? Pokud nechceš kupovat vyloženě nějakou univerzální blbost tak se musíš víc rozepsat. Já většinou dělám kosmetické balíčky (pěna do koupele, krém na ruce apod, ne dekorativku, do té bych si netroufla někomu zasahovat), u nějakého oblečení nebo doplňků hodně záleží jestli trefíš vkus a velikost, já většinou co dostanu to je hrozné nebo velké a posílám dál :think: na lapače prachu poslední dobou nikdo není, v moderní domácnosti jenom překáží, když kupuješ knihy je nutné si předem zjistit oblíbený žánr nebo autory a i tak hrozí že daruješ něco co už četli. :nevim: můžeš dát třeba nějaký zážitek, ale opět se dívej na to co mají rádi, ženskou na dietě s mindrakem z vyšší váhy třeba nepotěší zážitková večeře o 10 chodech, kdyz se někdo boji výšek tak nepůjde na let balónem atd… Nejjistější jsou asi ty dárkové poukazy ale zas trefit nějaký oblíbený obchod, protože já dostat poukaz někam kde běžně nenakupuji tak si možná ani nic ne výběru. A taky už to chce větší investici, ty poukazy mají smysl když jsou aspoň za 500kc. :think:

lucielorenc
Kecalka 367 příspěvků 8 inzerátů 16.11.18 07:01

Poukázka na rodinné focení, masáž, pernamentka do ZOO, poukázky do obchodu na oblečení :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 16.11.18 07:11

kupujeme si v rodině jen pro děti..takže každý rok požádám segru a ( švagrová dítě ještě nemá ), co by pro své dítě chtěla…ona napíše pár tipů a já z toho něco vyberu..Nemám ráda kupování dětem jen tak na blint, aby to pak stálo někde v koutě..

008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 12:12

A jaké mají koníčky?? Jak je neteř stará? Pokud jsou například tvořivé doporučuji Koulicky.cz ..Udělá radost a každé daší Vánoce si vzpomene.. Nebo jiný podobný dárek… A Fleru taky fandím, jsou tam super věci!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >