Reklama

Dárek pro kluka k 2. narozeninám

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 08.09.10 14:32
Dárek pro kluka k 2. narozeninám

Prosím o radu. Co koupit klukovi ke 2 narozeninám?Moc ho baví knižky.Tak určitě nějakou koupím.Ale dál nevím.Co jste kupovali vy? Máte zkušenosti s autem co naráží do zdi a zase se rozjede? Je to vůbec k něcemu nebo je to blbost.Díky moc za rady.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 08.09.10 14:51

Ja osobne jsem pro hracky, ktere toho umi co nejmin. Navic syn je koumak a vubec mu nevadi necim trisknout. To narazeci auto ma u babicky a auto je i s hudbou, ja jsem na to desne alergicka, rve to a syn snizil uz nejakou tu funkcnost auta. Doma ma takovou samojezdici masinku a stejne s ni chce jezdit sam. Takze za me ne. Nic to nerozviji. U nas dostal k narozeninam boby (holt listopad:-)), knizky, autobus s oteviracimi dvermi, detsky mobil, drevene pexeso a stavebnici.

Šema
Echt Kelišová 9148 příspěvků 08.09.10 15:32

Ahojík

Od nás dostal ke 2 narozkám šlapací traktor. :huban:

Mahja
Závislačka 4737 příspěvků 08.09.10 15:37

To teď taky řeším. :zed: Sháním nějakou vláčkodráhu pro mrňata, kde to bude houkat a blikat. To má nejradši.
Nemá někdo tip?
já našla tohle:
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Šema
Echt Kelišová 9148 příspěvků 08.09.10 15:46

Jo a ještě vláčkodráhu, dřevěnou, nechtěla jsem plastovou, protože o to se opře a má prd a můžu říct že fakt super, hraje si s tím do teď :-)

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 08.09.10 16:07

My kupovali dřevěnou vláčkodráhu, ponk, knížky, kostky, plyšový baťůžek, plastový autíčko a letadýlko(v sadě), co si sám akušroubovákem celý rozšroubuje a zase smontuje.

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 08.09.10 16:24

Tak u nás v srpnu zabodovala modelína !!!!! Denně ji používáme a pak miluje Magnetické obrázkové knížky.No a pak kolečko na zahradu - je z něj pomocník u dřeva :) :palec:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 08.09.10 17:13

Je fakt, že modelína je super. Také je u nás v permanenci, stejně jako vodovky :wink:

verunnka
Kecalka 344 příspěvků 09.09.10 21:03

Co třeba zvuková knížka od fisher price? :nevim:

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 09.09.10 21:08

Dřevěnou vláčkodráhu :palec: postupně se dají dokupovat díly, mosty, točny, nádraží, mašinky… A děti s s tím vyhrají fakt dost.

lucotek
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 26.08.13 09:39

Holky, oživuji diskuzi, syn bude mít dva ročky, nějaká představa by byla, spíš by mně zajímaly vaše dobré nápady a tipy na dárky či hračky, které třeba neznám a nenapadly by mně a malýmu by se mohly líbit…díky :mavam:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 26.08.13 09:49

Syn měl druhé narozeniny před týdnem, je vyloženě technický typ. Dostal velkou míchačku, auto popeláře, lego duplo, dřevěné nářadí, model letadla, dětské puzzle (ty ale leží nevyužité) a doktorskou sadu - operujeme plyšovou pandu. Modelína a barvičky ho nezajímají vůbec.

lucotek
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 26.08.13 09:50

Tak popeláře máme taky v plánu, jaké jste kupovali?? u nás vede i play doh modelína, tak ta bude taky…

Kaia
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 26.08.13 09:59

Synovi budou dva roky a frčí u nás dřevěná vláčkodráha a lego duplo. K narozeninám a vánocům dostane silnici k té vláčkodráze a pak náklaďák, traktor, letadlo, popeláře, tvořivá autíčka, autobus a kostky od Dupla. Má toho sice už pár krabic, ale autíček není nikdy dost, stavíme pořád nějaké garáže a domečky…Duplo je kompatibilní s levnější stavebnicí Unico a Megabloks mini…jo a taky dostane dětské nářadí v kufříku s vrtačkou…

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 26.08.13 10:15

@lucotek jsou to tyhle
http://www.mall.cz/…ruxx-popelar

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >