Dárek pro švagrovou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
128
25.12.13 01:15

Dárek pro švagrovou

Ahojky :mavam: Krásné a pohádkové Vánoce přeji. :kytka:
Přítel mi telefonicky sdělil (oba trávíme Vánoce u rodičů), že mi jeho maminka i švagrovka daly na Vánoce dárek. No valila jsem oči :mrgreen: Hned potom, co mě to potěšilo, jsem se zděsila, jelikož jsem to nečekala..viděli jsme se všehovšudy 3krát a ne nijak dlouho :-O Mamince už mám čaje..to jsem brala automaticky, ale co pro švagrovou? Moc ji neznám, ale bez dárku přijít nemůžu. Jsem teď z toho ve stresu :pocitac: Hlavní problém je dárek pro švagrovou, je to mladá holka (cca 23), studuje, ale to je všechno co vím. Taky vím, že si celkem potrpí na luxus a tak jí nechci dát jen tak něco. Co byste poradily? Moc by mi to pomohlo, díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
25.12.13 01:21

Víno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6583
25.12.13 01:26

Jasně, kvalitnější víno. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
25.12.13 01:34

Prirodni kosmetika, zjistila jsem, ze studentky ji zboznuji.
Taky zalezi na cenove relaci??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
25.12.13 01:51

Dobrý víno, dobrý kafe, nebo i dobrej čaj..tohle neurazí nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58724
25.12.13 05:19

@trdlynka
udělej poukaz na něco, na googlu ve fotkách jsou a jen tam do fotky dopiš oč jde ;)

Nebo nějaká čokoláda, káva, víno, kosmetický balíček atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
25.12.13 06:47

Jsem studentka a je mi 23. Kafe ani víno by mi radost neudělali :-D Spíš bych se přiklonila k nějaké kosmetice a nebo můžeš zajít do obchodního centra v daném městě a na informacích koupíš třeba kupon v hodnotě 400 kč a ten může uplatnit v celém obchodním centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
25.12.13 07:06

Já kupuju kosmetiku jako dárek jen když už jsem u dotyčné byla v koupelně a vím, jaké značky používá. Koupila bych např. kvalitní čokoládu, dávám často jako dárky ručně vyráběné fair trade a bio čokolády.

Já osobně bych kafe ani víno nevyužila a kosmetiku jak kterou, vybírám si hodně podle složení (100 % přírodní a bio - ale zas to taky nesedne každému…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
25.12.13 09:32

Kredit do Sephory :).

• Citovat
  • Nahlásit
2660
25.12.13 11:08

Radila bych, jestli by pritel nemohl do toho darku od svagrove tajne nakouknout (a pak zas zabalit), aby ses orientovala… ;-) Jinak ja davala svagrove napr. letos sportovni tasku na cviceni, obligatni darek muze byt treba nejaka regeneracni maska na vlasy, satek ci sala, kamaradce jsem vloni kupovala designové rámečky na fotky, pak mě napadají nějaké party hry - teď mají některé docela zajímavé,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mi24
25.12.13 11:10

Kafe ani víno by mě nepotěšilo ne každý kávu pije a víno bych pila i s ostatními lidmi abych ho vypila :mrgreen: spíš jak bylo psano mě by potěšila nějaka kosmetika třeba, právě ta přírodní ta je trošku dražší a nebo když nevíš tak dárkový poukaz buď do drogerie v nějake hodnotě a nebo nějaký zažitek skok padakem atd…

• Citovat
  • Nahlásit
2660
25.12.13 11:11

Ještě mě napadají lístky do divadla třeba, jestli na to je. Na tom zas ujíždím já. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
25.12.13 11:38

Moc všem děkuji za rady :kytka: Rozhodně si vyberu a lístky do divadla, ty mě fakt moc potěšily, ty bych koupit mohla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9064
25.12.13 11:43

Záleží kolik chceš investovat. přikláním se k dárkovému poukazu(oblečení, drogerka..) Víno ani kafe bych nekupovala.to neni dárek. S tím se chodí normálně na návštěvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10712
25.12.13 14:41

Kafe ani vno ve 23 letech by mně nepotěšily, volila bych nějaký dárkový poukaz do obch. centra, do DM nebo do Sephory (záleží odkud jste, jestli to máte v dosahu). To mi připadá nejrozumnější, u kosmetiky se nemusíš trefit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat