Darování vajíček + odstranění panenské blány

Anonymní
15.10.19 17:46

Darování vajíček + odstranění panenské blány

Ahojky holky, mám v plánu jít darovat vajíčka. Je mi 25, jsem bezdětná a panna. Partnera nyní nemám. Vkládám anonymně nechci, aby se to dostalo k rodině či přátelům. Co se týče darování jdu do toho za každou cenu hned nechci čekat, ale chtěla jsem se zeptat, zda odstranění panenské blány probíhá při běžné gynekologické prohlídce, případně odstraní panenskou blánu a vajíčka odeberou ihned při celkovém zákroku jedná se o soukromou kliniku? Poradila by jste mi některá, která máte s tímto nějaké zkušenosti, prosím? Chtěla bych poprosit o rady a zkušenosti a zároveň průběh na mé dotazy, nestojím o poučování. Děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3923
15.10.19 17:48

Možná o to nestojíš, ale měla bys otevřít oči a zamyslet se a zapomenout na takové kraviny… a víc si vážit svého zdraví a neprodávat se za pár peněz..
a ne fakt neznám žádnou pannu, která šla darovat vajca, někdo jo? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 17:55

@Kaileee Řešila jsem i v běžné nemocnici, takže tu variantu mám prokonzultovanou i u nás v nemocnici. Takže uvidím, kterou variantu ještě zvolím. Když můžu ráda někomu pomůžu, takže nemám problém darovat i v běžné nemocnici. Jsem bezplatný pravidelný dárce krve i plazmy. Takže vím, co chci.

• Citovat
  • Nahlásit
4294
15.10.19 17:56

Myslím, že odstranění panenské blány se bez zdravotních důvodů nedělá. Odběru vajíček by neměla být překážkou. Otázka je, jestli za těchto okolností tě klinika bude chtít. I pro darování/prodej vajíček jsou určitá kritéria. Netroufnu si odhadnout, takových případů asi mnoho nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 18:01

@Čičorečka
Pokud bude vše v pořádku tak prý v pohodě ano. Pouze hledám bližší podrobnosti, jestli zákrok probíhá u gynekologa nebo přímo na sále při odběru vajíček + odstraní i tu panenskou blánu? Stále zvažuji zda soukromou nebo státní nemocnici, konzultovala jsem obě varianty. Tak uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
2023
15.10.19 18:03

Tybrdo dneska vyšel na seznamu další článek o té zemřelé v Brně a ze “méně” poskozenych je mnohem víc. Ty nechceš vlastní děti? Uvědomuješ si ze odběr vajicek je sakra rozdíl oproti darování krve nebo plazmy a ze můžeš umřít popřípadě skončit bez vaječníků? Je to proste riziko, ne ze ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
15.10.19 18:07

Tak kdyz uz jsi to konzultovala v nemocnici, proc ses nezeptala i na toto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
15.10.19 18:11

Odber se vetsinou provadi tenkou jehlou pres posevni stenu primo do vajecniku-panenska blana tam asi nebude hrat zadnou extra roli… spis z duvodu prehlednosti toho prostoru v pochve…ovsem stejne od pocatku hormonalni stimulace pro odber bude potreba provadet jednou za par dni opakovane kontroly rustu folikulu vnitrni sondou-ultrazvuk pres pochvu. Absolvovala jsi nekdy toto vysetreni? Nevim, zda se da sonda v pohode zavest i pred prerusenim blany, asi spis tezko. Takze zrejme by bylo prvni odstraneni blany a pak az vubec zacatek stimulace jako takove :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
15.10.19 18:23
@Anonymní píše:
@Čičorečka
Pokud bude vše v pořádku tak prý v pohodě ano. Pouze hledám bližší podrobnosti, jestli zákrok probíhá u gynekologa nebo přímo na sále při odběru vajíček + odstraní i tu panenskou blánu? Stále zvažuji zda soukromou nebo státní nemocnici, konzultovala jsem obě varianty. Tak uvidím.

Já myslím, že bližší podrobnosti ti řeknou na klinice. Skutečně není tak snadné potkat pannu, která se chce zbavit panenské blány a darovat vajíčka. Prosím tě, darování chápu, chceš prachy. Ale proč chceš odpanit? Hele, s velkou nadsázkou, panenství se dá taky zpeněžit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
15.10.19 18:31

@Helca83 riziko je vždy i při běžné operaci jako je slepé střevo. A to že by slečna nemusela mít nikdy děti, je komplikace která se až tak často nestává

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
15.10.19 18:32

A nemuzes si tam nejprve narvat okurku nebo neco? V petadvaceti a panna, bala bych se, ze budu personalu akorat pro smich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
15.10.19 18:38
@Michaela02993 píše:
@Helca83 riziko je vždy i při běžné operaci jako je slepé střevo. A to že by slečna nemusela mít nikdy děti, je komplikace která se až tak často nestává

Ano, ale stejne je to pitomost, ono to zas tak vzacne neni, ty komplikace, a to nemluvim o tom, ze ji nemusi vzit z dalsich duvodu (napr geneticke testy).

Dalsi rozdil vidim v tom, ze na slepe strevo nikdo nejde dobrovolne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
15.10.19 19:01

@Helca83 ale pořád je to zákrok a v dnešní době není neobvyklý. Budu mluvit za sebe že bych klidně tohle podstoupila a to je mi 26 let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
15.10.19 19:07

@VilaAnalka tohle myslíte vážně? Proč by se měl někdo smát za to že je tazatelka ve svých 25ti letech pana ;) vždyť v dnešní době kdy už holky ve 13ti letech nejsou pany, je to vzácnost a vůbec se není za co stydět :)

Příspěvek upraven 15.10.19 v 19:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
15.10.19 19:07

Byt Tebou za mnohem větší peníze vydražím panenství :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...