Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
já teda vím o jednom kojeňáku v Krči, kde mají vážný problém s financemi…zkus zavolat, pokud jsi z Prahy tam…tam asi nebudou mít zrovna s dotacemi nějaké Vánoce
Dokonce hrozilo, že ho budou muset zavřít, tak žádali i veřejnost, zda by jim mohla věnovat věci na miminka…a kdyby to nevyšlo, tak se zkus fakt zeptat po těch nemocnicích…
mimísek píše:
já teda vím o jednom kojeňáku v Krči, kde mají vážný problém s financemi…zkus zavolat, pokud jsi z Prahy tam…tam asi nebudou mít zrovna s dotacemi nějaké VánoceDokonce hrozilo, že ho budou muset zavřít, tak žádali i veřejnost, zda by jim mohla věnovat věci na miminka…a kdyby to nevyšlo, tak se zkus fakt zeptat po těch nemocnicích…
Ahoj,
tohle zařízení znám a taky od jednoho zaměstnance vím, jak tam zachází s darovanýma věcma. Takže tam fakt nee.
vážně?
no tak to jsem teď celkem překvapená…a já jim chtěla poslat balík oblečení po synovi ![]()
mimísek píše:
vážně?no tak to jsem teď celkem překvapená…a já jim chtěla poslat balík oblečení po synovi
Ahoj,
nechci zacházet do detailů a ani vlastně nemůžu. Ale věcí si tam moc neváží, nových ani starých, mají toho přebytek a plýtvají. Takže radši daruj někomu přes inzerát nebo na nedonošence, taky v krči, tam byla nouze o oblečení, hlavně to malé 50 a 56.
Mohla bystemi poslat foto do eimalu diky