Pětiletá dcera chce být hubená, je to normální?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Antonie Bolavá píše:
mě vytáčelo k nepříčetnosti vidět jíst taťku. Byli jsme tenkrát na dovolené, all inclusive, já v úzkosti jedla polévky a zeleninu, on se nezřízeně ládoval vším co mu přišlo pod ruku a mlaskal
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Antonie Bolavá píše:
a co jsem zase řekla špatně? Čím co chci říct? Já jsem napsala něco co se tě dotklo? Fakt jsem teď mimo mísu
Sorry ze se do toho micham, kdyz otazka nesmerovala na me, ale ono ten tvuj prispevek sel pochopit i tak, ze dabat. diteti nutridrink je hnusne, ne ze ten nutridrink je hnusny
Ted jsem se k te diskusi vratila a trochu mi to vrtalo v hlave, ale uz jsi to objasnila..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
je vidět, že o MA toho moc nevíš. Ono to nevzniká proto, že někdo kouká na televizi.. mmchdm, pustila sis někdy třeba animáčka, nebo podobné pořady pro děti? reklam víc, jak pro dospěléhoa samotná reklama Ti dítě neovlivní, když mu to vysvětlíš. To samé, pokud někomu s PPP ukážeš fotku zaoblené paní, tak ho jen utvrdíš v názoru, že je to hnus, rozhodně né, že je to pěkné. A můžeš to říkat 1000× dokola, ale s každým takovým v hlavě sepne jediná myšlenka, že zaoblení lidé jsou hnusní, nikoliv krásní… Mmchdm, já to mám doteď, tlustí lidé ve mě vzbuzují fakt odpor a nejlepší je, že já jsem taky už teď při těle, takže odpor vzbuzuje i pohled na sebe do zrcadla. To je anorektické myšlení, kterého se člověk jentak nezbaví. A styl ala ukažte mi fotku někoho tlustého, tak asi vrhnu
U kazdeho se anorexie projevuje trochu jinak
, stejne jako @Antonie Bolavá jsem k silnejsim lidem odpor nemela a nemam. Dokonce me nijak nepodporovaly obrazky modelek, anebo hubenych lidi. Soustredila jsem se vylozene jen na sebe a na sve telo. Dokonce jsem se nevazila kazdy den, ja si vahu odhadovala. To bylo pak prekvapeni, kdyz jsme stoupla na vahu a misto odhadovanych 65 kg jsem mela 50 kg. Kazdy to ma jinak. Ja s PPP bojuju i dnes a to jsem macek, ale uz je lip dokonce se mi muj zadek libi ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Antonie Bolavá píše:
mě vytáčelo k nepříčetnosti vidět jíst taťku. Byli jsme tenkrát na dovolené, all inclusive, já v úzkosti jedla polévky a zeleninu, on se nezřízeně ládoval vším co mu přišlo pod ruku a mlaskal
Ja zase varila jak zbesila a podstrojovala a bavilo me se koukat jak jedi. Ta predstava ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Weru píše:
U kazdeho se anorexie projevuje trochu jinak, stejne jako @Antonie Bolavá jsem k silnejsim lidem odpor nemela a nemam. Dokonce me nijak nepodporovaly obrazky modelek, anebo hubenych lidi. Soustredila jsem se vylozene jen na sebe a na sve telo. Dokonce jsem se nevazila kazdy den, ja si vahu odhadovala. To bylo pak prekvapeni, kdyz jsme stoupla na vahu a misto odhadovanych 65 kg jsem mela 50 kg. Kazdy to ma jinak. Ja s PPP bojuju i dnes a to jsem macek, ale uz je lip dokonce se mi muj zadek libi
já to mám teoreticky dávno za sebou, ale některé věci zůstaly.. navíc po horm léčbě mám 20 kg navrch a pro mě tedy hnus a odpor sama ze sebe. Ale zas nemůžu hubnout.. no začarovaný kolotoč
chci, aby se mi líbil můj zadek
jinak u mě, kromě toho odporu k silným lidem, bylo i humus, vidět lidi jíst. to šlo fakt až do agrese, kdy jsem měla pocit, že jim to seberu, vyhodim, profackuju je, aby se vzpamatovali a pod.. vážila jsem se denně a měřila na dětských kalhotech
děsný ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Weru píše:
Ja zase varila jak zbesila a podstrojovala a bavilo me se koukat jak jedi. Ta predstava
sebetýrání
to jsi dobrá, žes toto zvládala ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
já to mám teoreticky dávno za sebou, ale některé věci zůstaly.. navíc po horm léčbě mám 20 kg navrch a pro mě tedy hnus a odpor sama ze sebe. Ale zas nemůžu hubnout.. no začarovaný kolotočchci, aby se mi líbil můj zadek
jinak u mě, kromě toho odporu k silným lidem, bylo i humus, vidět lidi jíst. to šlo fakt až do agrese, kdy jsem měla pocit, že jim to seberu, vyhodim, profackuju je, aby se vzpamatovali a pod.. vážila jsem se denně a měřila na dětských kalhotech
děsný
Ja s etoho teda nemuzu zbavit, i kdyz je to teda lepsi.
@martina.se píše:
sebetýráníto jsi dobrá, žes toto zvládala
Asi jsme masochista
, ale fakt me to uspokojovalo, citila jsme se pak syta ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Weru píše:
Asi jsme masochista, ale fakt me to uspokojovalo, citila jsme se pak syta
mě právě štvalo, že všichni jedi, já nemůžu.. taky toho hodně zůstalo, bojuju pořád. Stačí kravina, je to zpět
nejhorší je, co všichni říkaj - když jsi závislá na drogách, alkoholu, dá se abstinovat, jenže jíst se musí. To je jak napíchnout feťákovi čtvrt gramu denně, a nebýt závislý.. nesnáším to, ale asi se toho nikdy nezbavím úplně ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@beruska9 píše:
Sorry ze se do toho micham, kdyz otazka nesmerovala na me, ale ono ten tvuj prispevek sel pochopit i tak, ze dabat. diteti nutridrink je hnusne, ne ze ten nutridrink je hnusnyTed jsem se k te diskusi vratila a trochu mi to vrtalo v hlave, ale uz jsi to objasnila..
tak jsem to vůbec nemyslela. Ale blivajs to je, o tom žádná, zvlášť ten čokoládovej
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
mě právě štvalo, že všichni jedi, já nemůžu.. taky toho hodně zůstalo, bojuju pořád. Stačí kravina, je to zpětnejhorší je, co všichni říkaj - když jsi závislá na drogách, alkoholu, dá se abstinovat, jenže jíst se musí. To je jak napíchnout feťákovi čtvrt gramu denně, a nebýt závislý.. nesnáším to, ale asi se toho nikdy nezbavím úplně
Presne jak rikas.
Je to jak zavislost. Ja to mam, jakmile mi ukazuje vaha pres muj stanoveny limit, tak uz to jede
. Nastesti ale neupadam do tech „hlubokejch stavu“, kdy myslim jen na jidlo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Weru píše:
Presne jak rikas.
Je to jak zavislost. Ja to mam, jakmile mi ukazuje vaha pres muj stanoveny limit, tak uz to jede. Nastesti ale neupadam do tech „hlubokejch stavu“, kdy myslim jen na jidlo.
a fakt nejhorší, že jíst se musí a to ovládání se je mazec
já mám právě přes limit 20 kg a šlak by mě trefil
ale musím jemně, vše pomalu, konzultačky s dr… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@martina.se píše:
a fakt nejhorší, že jíst se musí a to ovládání se je mazecjá mám právě přes limit 20 kg a šlak by mě trefil
ale musím jemně, vše pomalu, konzultačky s dr…
Je super, ze jsi pod dohledem! Ja premyslim, ze taky pujdu k odbornikovi, ale mam strach z tech porci. Zacatek v pohode, ale casem nevim. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Weru píše:
Je super, ze jsi pod dohledem! Ja premyslim, ze taky pujdu k odbornikovi, ale mam strach z tech porci. Zacatek v pohode, ale casem nevim.
začátky krušné, ale zase se nemusíš tak bát, oni Ti toho rozhodně nenapíšou kvanta, jde to pozvolna, pozvolna se přidává.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Moc děkuji za názory, jinak děti máme tři dcera je prostřední, po zamyšlení nad tím coo by ji mohlo ovlivnit jsem přišla na to že asi nejstarší syn, má bezlep. a bezlaktoz. dietu takže nejí vše a navíc kvůli nadváze a s tím souvisejícími zdr. problémy mu pečlivě hlídáme příjem a výdej kalorií, což zřejmě bude kámen úrazu, každopádně to není nic co bych mohla změnit.
ale abych měla i pozitiv. zprávy tak asi stačilo si postěžovat a od včerejška holka baští normálně, tak snad to vydrží
- načítám...
- Citovat
- Zmínit