Dcera dostala balónem do hlavy

984
18.9.20 20:12

Dcera dostala balónem do hlavy

Zdravím ženy, dnes na dvoře jsem se synem hrála fotbal a dcera (2 roky ) se tam přimotala a syn kopnul a trefil ji přímo do hlavy (přesně na bok hlavy někde nad ucho ). Vůbec by mě to netrapilo kdyby to byl nějaký gumový balón, ale je to takový ten tvrdší (i když není úplně naplno nafouknutý, je spíš dost měkký),ale i tak je ten balón pořád tvrdý. Neodhadnu si říct jak silná ta rána byla, malá se prve lekla a pak začala hned brečet. Na druhou stranu kdyby to byla brutální šlupka tak se ztoho posadí na zadek, ale ona to ustála.

Takže moje otázka zní, mám se uklidnit nebo mám být ve střehu? Zorničky jsem kontrolovala a ty reagují normálně. Stalo se ji to cca 2 hodiny před tím než jsme ji uložila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1555
18.9.20 20:15

Jestli ji to ani neposadilo, byla bych v klidu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.9.20 20:17
@Lumíkovec píše:
Jestli ji to ani neposadilo, byla bych v klidu…

Tím se právě taky uklidňuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
18.9.20 20:17

A jak jí je? Reaguje na podněty? Zvrací? Pokud nezvraci a reaguje, tak bych ji v noci jen sledovala. Záleží na Tobě, zda jí chceš vyloženě v noci budit. Ale určitě bych se na ni šla několikrát podívat a zkusit zda reaguje. Jinak asi nic. I když jak silná rána to byla víš jen ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.9.20 20:21
@roba18 píše:
A jak jí je? Reaguje na podněty? Zvrací? Pokud nezvraci a reaguje, tak bych ji v noci jen sledovala. Záleží na Tobě, zda jí chceš vyloženě v noci budit. Ale určitě bych se na ni šla několikrát podívat a zkusit zda reaguje. Jinak asi nic. I když jak silná rána to byla víš jen ty.

Ne byla úplně ok, hrála si, smála se, večeři snědla a včil už spí. No síla té rány se těžko odhaduje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
18.9.20 20:22

Pokud reaguje normálně, nezvrací a nestěžuje si na bolesti, tak jí jen sleduj. Případně hlídej boulí, aby se nezhoršovala. Syn byl jako malý expert na úrazy hlavy a kolikrát nám řekli, ať ho jen sledujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
18.9.20 20:42

Podle toho co popisuješ - je v pohodě, nezvrací, snědla večeři,… bych byla v klidu :)
Osobně bych ji nechala v klidu vyspat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
18.9.20 20:50
@PeBa12 píše:
Ne byla úplně ok, hrála si, smála se, večeři snědla a včil už spí. No síla té rány se těžko odhaduje :?

Tak bych byla v klidu a než půjdeš spát, zajdi se na ní podívat. Bude to dobré! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.9.20 21:20
@fíkofka píše:
Podle toho co popisuješ - je v pohodě, nezvrací, snědla večeři,… bych byla v klidu :)
Osobně bych ji nechala v klidu vyspat.

Já ji nechám v klidu spát, akorát ji půjdu zkontrolovat než si půjdu lehnout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.9.20 21:20
@roba18 píše:
Tak bych byla v klidu a než půjdeš spát, zajdi se na ní podívat. Bude to dobré! :kytka:

Děkuju, určitě na ni ještě mrknu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
18.9.20 21:22
@Samina007 píše:
Pokud reaguje normálně, nezvrací a nestěžuje si na bolesti, tak jí jen sleduj. Případně hlídej boulí, aby se nezhoršovala. Syn byl jako malý expert na úrazy hlavy a kolikrát nám řekli, ať ho jen sledujeme.

Tak oni jsou děti obecně odolné, ale člověka to prostě dycky aspoň trochu vyděsí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
18.9.20 21:27

@PeBa12 2× za noc bych jí vzbudila a zkusila jestli reaguje, dcera dostala šílenou ránu hranou dveří od auta, hrozná boule, jeli jsme hned na pohotovost, doktor pohmatal, zkusil zornicky, a říkal, že když nezvracela, není ji špatně, reaguje, tak ji mám jen v noci pozorovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
18.9.20 21:37

Asi bych neresila…nase decka jsou strasne domlaceny. Jeden cas malej porad padal na hlavu, ruzne skace po nabytku a cas od cas to nevychyta, kolikrat i krvacejici rana na hlave :roll:…jednou jsme byli na rtg, vse ok. Doktor rikak, ze hlava je strasne odolna. Takze vzdycky sleduju ten prvni den reakce, spavost, pripadnou nevolnost, zirnice. Nikdy to nic nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
18.9.20 22:01
@PeBa12 píše:
Tak oni jsou děti obecně odolné, ale člověka to prostě dycky aspoň trochu vyděsí :mrgreen:

Ano, mám 3 a další se za pár dní narodí. U všech se člověk vyděsí. Obzvlášť hlava je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
18.9.20 22:05

Totálně v klidu. Muj dvouleťák je hoooodně živé dítě, kdybych rešila takovéhle věci, jsem už v blázinci. :mrgreen: Tohle bych si popravdě nepamatovala déle než 5 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama