Dcera je nemocná a bouchla se do hlavičky

PHV
1201
14.3.17 12:24

Dcera je nemocná a bouchla se do hlavičky

Zdravím, jdu si pro radu.
Dcerka (11 měsíců) je od rána nemocná, klasická viróza - rýma, kašel, teplota, ráno jednou zvracela. Je plačtivá, chce se jen chovat, unavená.
Asi v půl 11 dopoledne spadla v kuchyni a bouchla se o dlažbu dozadu do hlavičky. Řvala jako tur, utesila jsem ji prsem. Pak byla unavená a cca v 11 usnula. Spala půl hodiny v kočárku, pak se vzbudila, dala jsem ji prso a usnula u mě. Od té doby mi spinká v náručí a já nevím, jestli panikařit.
Nerada bych ji budila, když je nemocná a potřebovala by se vyspinkat, na druhou stranu bych příznaky nemoci nerada zaměnila s otřesem mozku. Kvůli nemoci je totiž taky unavená a plačtivá a já se bojím, že to od sebe nerozeznam. Moc děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5749
14.3.17 12:30

Jestli spadla na dlažbu, tak bych jela na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
14.3.17 12:33
@PHV píše:
Zdravím, jdu si pro radu.
Dcerka (11 měsíců) je od rána nemocná, klasická viróza - rýma, kašel, teplota, ráno jednou zvracela. Je plačtivá, chce se jen chovat, unavená.
Asi v půl 11 dopoledne spadla v kuchyni a bouchla se o dlažbu dozadu do hlavičky. Řvala jako tur, utesila jsem ji prsem. Pak byla unavená a cca v 11 usnula. Spala půl hodiny v kočárku, pak se vzbudila, dala jsem ji prso a usnula u mě. Od té doby mi spinká v náručí a já nevím, jestli panikařit.
Nerada bych ji budila, když je nemocná a potřebovala by se vyspinkat, na druhou stranu bych příznaky nemoci nerada zaměnila s otřesem mozku. Kvůli nemoci je totiž taky unavená a plačtivá a já se bojím, že to od sebe nerozeznam. Moc děkuji za odpovědi

zavolej mudr a poraď se. Řekne ti třeba co sledovat abys případně něco nezanedbala. :hug: :hug:

• Citovat
  • Upravit
PHV
1201
14.3.17 12:36

@kdochcekam Volala jsem samozřejmě, říkala že sledovat jestli není víc unavená, nezvrací, apatická a zkontrolovat zornice. Jenže od té doby spí, tak nevím, jestli ji budit, nebo nechat spát.. Do hlavičky už se bouchla tolikrát, ale tohle bylo víc a k tomu ta nemoc tak jsem zmatená že od sebe nerozeznam nemoc a otřes :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.3.17 12:36

A zvracela i po tom co se praštila?

• Nahlásit
  • Citovat
PHV
1201
14.3.17 12:37

@Doe_Jane Ne to nezvracela naštěstí. Zvracela jen ráno po sirupu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
14.3.17 12:40
@PHV píše:
@Doe_Jane Ne to nezvracela naštěstí. Zvracela jen ráno po sirupu

tak to bych ji nikam netahala, určitě to bude ok… ;) pozoruj a kdyby se ti cokoliv nezdálo tak pak jeď ale podle mě to je zatím zbytečné

• Nahlásit
  • Citovat
PHV
1201
14.3.17 12:52

@Doe_Jane Děkuju :hug: Už se probudila, dokonce se i směje. Snad to bude ok, budu ji hlídat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
14.3.17 13:18

@PHV podívej se na profil @Pudoslava má tam bezva návod jak v těchto případech postupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2614
14.3.17 13:35

Neplašit, dítě v tomhle věku padá. Moje dítě takhle běžně padá i několikrát za den. Naposledy včera, kdy si na mramorové dlažbě v kuchyni stoupnu k židli, která nebyla zatížená a ona se s ním převrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
14.3.17 13:58

Z čeho spadla? jako že jen ze stoje? pokud nezvracela, nebo nemá jiné vážné příznaky, tak bych neřešila. děti jsou gumový. pokud by člověk jezdil k doktorovi při každém pádu či bouchnutí do hlavy, tak nedělají doktoři nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama