Reklama

Na jaké oddělení objednat - bolavá kyčel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.02.17 10:06
Na jaké oddělení objednat-bolavá kyčel

Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

Reklama

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 28.02.17 10:08

Musíš mít doporučení od svého obvodního a ano k ortopedovi ;)

Uživatel je onlinebejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 28.02.17 10:10

K ortopedovi a doporučení mít nemusíš.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 28.02.17 10:17

Ortopedie, zkusila bych tam zavolat a zeptat se, zda berou i bez doporučení (měli by)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15580 příspěvků 28.02.17 10:29

Ortopedie, ale problém může být i neurologický či v oblasti fyzioterapeutického řešení.

elen-ka
Extra třída :D 11895 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 11:11
@darkblack píše:
Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

řešila jsem před půl rokem to stejné, šla jsem za obvodní. Ta mě poslala dál - na rtg.

renap
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 28.02.17 11:14

@darkblack neurologie,jak to vystřeluje jakoby po vnější straně stehna dolů, bude to nejspíš od zad. Měla jsem to samý, byla to vyhřezlá plotýnka.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 28.02.17 11:17

@darkblack Šla bych za obvoďákem a ten posoudí, kam dál. Ale snad by měl volit rentgen, jako první a pak dál. Pokud máš problémového obvoďáka, tak zkusit přímo na ortopedii, nevím, jak moc to půjde bez doporučení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama