Na jaké oddělení objednat - bolavá kyčel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.02.17 10:06
Na jaké oddělení objednat-bolavá kyčel

Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

Reakce:
j-p
Extra třída :D 11756 příspěvků 28.02.17 10:08

Musíš mít doporučení od svého obvodního a ano k ortopedovi ;)

bejbyn
Echt Kelišová 9784 příspěvků 28.02.17 10:10

K ortopedovi a doporučení mít nemusíš.

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 28.02.17 10:17

Ortopedie, zkusila bych tam zavolat a zeptat se, zda berou i bez doporučení (měli by)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17305 příspěvků 28.02.17 10:29

Ortopedie, ale problém může být i neurologický či v oblasti fyzioterapeutického řešení.

elen-ka
Extra třída :D 13073 příspěvků 17 inzerátů 28.02.17 11:11
@darkblack píše:
Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

řešila jsem před půl rokem to stejné, šla jsem za obvodní. Ta mě poslala dál - na rtg.

renap
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 28.02.17 11:14

@darkblack neurologie,jak to vystřeluje jakoby po vnější straně stehna dolů, bude to nejspíš od zad. Měla jsem to samý, byla to vyhřezlá plotýnka.

Aries6
Generální žvanilka 22101 příspěvků 5 inzerátů 28.02.17 11:17

@darkblack Šla bych za obvoďákem a ten posoudí, kam dál. Ale snad by měl volit rentgen, jako první a pak dál. Pokud máš problémového obvoďáka, tak zkusit přímo na ortopedii, nevím, jak moc to půjde bez doporučení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >