Na jaké oddělení objednat - bolavá kyčel

1451
28.2.17 10:06

Na jaké oddělení objednat-bolavá kyčel

Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
j-p
11771
28.2.17 10:08

Musíš mít doporučení od svého obvodního a ano k ortopedovi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10868
28.2.17 10:10

K ortopedovi a doporučení mít nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5171
28.2.17 10:17

Ortopedie, zkusila bych tam zavolat a zeptat se, zda berou i bez doporučení (měli by)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24932
28.2.17 10:29

Ortopedie, ale problém může být i neurologický či v oblasti fyzioterapeutického řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17025
28.2.17 11:11
@darkblack píše:
Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

řešila jsem před půl rokem to stejné, šla jsem za obvodní. Ta mě poslala dál - na rtg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5781
28.2.17 11:14

@darkblack neurologie,jak to vystřeluje jakoby po vnější straně stehna dolů, bude to nejspíš od zad. Měla jsem to samý, byla to vyhřezlá plotýnka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
28.2.17 11:17

@darkblack Šla bych za obvoďákem a ten posoudí, kam dál. Ale snad by měl volit rentgen, jako první a pak dál. Pokud máš problémového obvoďáka, tak zkusit přímo na ortopedii, nevím, jak moc to půjde bez doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat