Na jaké oddělení objednat - bolavá kyčel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 28.02.17 10:06
Na jaké oddělení objednat-bolavá kyčel

Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 28.02.17 10:08

Musíš mít doporučení od svého obvodního a ano k ortopedovi ;)

bejbyn
Echt Kelišová 9740 příspěvků 28.02.17 10:10

K ortopedovi a doporučení mít nemusíš.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 28.02.17 10:17

Ortopedie, zkusila bych tam zavolat a zeptat se, zda berou i bez doporučení (měli by)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 28.02.17 10:29

Ortopedie, ale problém může být i neurologický či v oblasti fyzioterapeutického řešení.

Uživatel je onlineelen-ka
Extra třída :D 12289 příspěvků 23 inzerátů 28.02.17 11:11
@darkblack píše:
Ahoj,
jdu pro radu..poslední 2-3 měsíce mě pobolívá kyčel, začalo mi to vystřelovat až do kolena. Chci se raději objednat k Dr a teď nevím, musím nejdříve ke svému obvodnímu a nebo se můžu objednat sama přímo na specializované oddělení..a vlastně kam? Na ortopedii?
Děkuji za rady :kytka:

řešila jsem před půl rokem to stejné, šla jsem za obvodní. Ta mě poslala dál - na rtg.

renap
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 28.02.17 11:14

@darkblack neurologie,jak to vystřeluje jakoby po vnější straně stehna dolů, bude to nejspíš od zad. Měla jsem to samý, byla to vyhřezlá plotýnka.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 28.02.17 11:17

@darkblack Šla bych za obvoďákem a ten posoudí, kam dál. Ale snad by měl volit rentgen, jako první a pak dál. Pokud máš problémového obvoďáka, tak zkusit přímo na ortopedii, nevím, jak moc to půjde bez doporučení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >