Reklama

Pokousané ručičky 7 měsíců - desinfekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malytlustyhroch
Kecalka 456 příspěvků 17.02.17 23:07
Pokousane rucicky 7m - desinfekce

Synovi rostou horni zuby a podle vseho si pokousal rucicky - ma nekolik malinkych tak milimetrovych krvavych melkych skrabnuti. Kdybych nemyslela, ze je to vod zubu. tak bych to vubec neresila, takhle jsem mu to natrelela betadinou, nechala 10 minut pusobit a pak desinfekci smyla, aby si to neolizal. Ale moc nadsena z toho nejsem. Jak to resite vy?

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:12

@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 23:15

Neřešila jsem ani mě to nenapadlo :think:

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 17.02.17 23:17

Nikdy by mě nenapadlo tohle jakkoli řešit ;)

malytlustyhroch
Kecalka 456 příspěvků 17.02.17 23:42
Diky vsem.
@j.a.n.i1 píše:
@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62548 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:52

@malytlustyhroch Jasně, ale myslí se tím jiný člověk nikoliv vlastní zuby (u prasete je to jasné)… A jinak tedy pokud by mělo dítko něco natolik závažného, že je to na desinfekci, tak bych mu to i zavázala / zalepila, takže si to neožužlá.

Gorlami
Závislačka 3183 příspěvků 2 inzeráty 18.02.17 06:14
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Hele a budes mu desinfikovat i usta, kdyz se mu prorezavaji zuby a ma v nich tudiz ranky a plno slin?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 06:48

Betadin a může ho klidne ozuzlat, Pokud neni alergicky na jod.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 40333 příspěvků 18.02.17 07:19

V zivote jsem to nedizenfikovala, ani me to nenapadlo.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 40333 příspěvků 18.02.17 07:20
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Asi od ciziho, ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama