Pokousané ručičky 7 měsíců - desinfekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.02.17 23:07
Pokousane rucicky 7m - desinfekce

Synovi rostou horni zuby a podle vseho si pokousal rucicky - ma nekolik malinkych tak milimetrovych krvavych melkych skrabnuti. Kdybych nemyslela, ze je to vod zubu. tak bych to vubec neresila, takhle jsem mu to natrelela betadinou, nechala 10 minut pusobit a pak desinfekci smyla, aby si to neolizal. Ale moc nadsena z toho nejsem. Jak to resite vy?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64102 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:12

@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 17.02.17 23:15

Neřešila jsem ani mě to nenapadlo :think:

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 17.02.17 23:17

Nikdy by mě nenapadlo tohle jakkoli řešit ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.02.17 23:42
Diky vsem.
@j.a.n.i1 píše:
@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64102 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:52

@malytlustyhroch Jasně, ale myslí se tím jiný člověk nikoliv vlastní zuby (u prasete je to jasné)… A jinak tedy pokud by mělo dítko něco natolik závažného, že je to na desinfekci, tak bych mu to i zavázala / zalepila, takže si to neožužlá.

Gorlami
Závislačka 3272 příspěvků 3 inzeráty 18.02.17 06:14
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Hele a budes mu desinfikovat i usta, kdyz se mu prorezavaji zuby a ma v nich tudiz ranky a plno slin?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17623 příspěvků 18 inzerátů 18.02.17 06:48

Betadin a může ho klidne ozuzlat, Pokud neni alergicky na jod.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44206 příspěvků 18.02.17 07:19

V zivote jsem to nedizenfikovala, ani me to nenapadlo.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44206 příspěvků 18.02.17 07:20
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Asi od ciziho, ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >