Pokousané ručičky 7 měsíců - desinfekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 17.02.17 23:07
Pokousane rucicky 7m - desinfekce

Synovi rostou horni zuby a podle vseho si pokousal rucicky - ma nekolik malinkych tak milimetrovych krvavych melkych skrabnuti. Kdybych nemyslela, ze je to vod zubu. tak bych to vubec neresila, takhle jsem mu to natrelela betadinou, nechala 10 minut pusobit a pak desinfekci smyla, aby si to neolizal. Ale moc nadsena z toho nejsem. Jak to resite vy?

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:12

@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 23:15

Neřešila jsem ani mě to nenapadlo :think:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 17.02.17 23:17

Nikdy by mě nenapadlo tohle jakkoli řešit ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 17.02.17 23:42
Diky vsem.
@j.a.n.i1 píše:
@malytlustyhroch Neřešila bych to nijak, nemám pocit, že by vlastní sliny dítěti ublížily.

Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 17.02.17 23:52

@malytlustyhroch Jasně, ale myslí se tím jiný člověk nikoliv vlastní zuby (u prasete je to jasné)… A jinak tedy pokud by mělo dítko něco natolik závažného, že je to na desinfekci, tak bych mu to i zavázala / zalepila, takže si to neožužlá.

Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 18.02.17 06:14
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Hele a budes mu desinfikovat i usta, kdyz se mu prorezavaji zuby a ma v nich tudiz ranky a plno slin?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 18.02.17 06:48

Betadin a může ho klidne ozuzlat, Pokud neni alergicky na jod.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 18.02.17 07:19

V zivote jsem to nedizenfikovala, ani me to nenapadlo.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 18.02.17 07:20
@malytlustyhroch píše:
Diky vsem.Nevim, rika se ze kousnuti od cloveka a od prasete, je nejzaludnejsi na infekci… jen proto to resim, jinak bych to neresila. Ted se chci hlavne inspirovat, jak/jakou pouzit desinfekci na ruce ditete, kdyz si je nejspis ozuzla, zvlast kdybych priste musela resit neco vetsiho. (A neodbytne se mi vybavuje takovy ten kornout kolem krku, ktery nosi pejskove :lol: )

Asi od ciziho, ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >