Dceři je pořád špatně - simuluje?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2499
30.4.15 16:22

@chobof Všecko bude dobré. To jen, že se člověk, když je mámou malých dětí, vůbec nezastaví, nesedne si. Ale pak přijde domů to další „malé dítě“, který má být oporou, nezradit, kterému má být žena milenkou a ve vztahu s ním má ještě stihnout svůj růst. Hodně úkolů má žena plnit. Pak je potřeba nadhled. Dát věcem, událostem a lidem správné místo ve svém životě. Přeji ti, chobot, aby se ti to povedlo :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
30.4.15 16:55

Ženy i muži jsou od přírody stvořeni k vytváření zázraků. Život sám je zázrak. Děti jsou zázrak.

Je tady však tolik sil, které blokují, aby lidé svou sílu, schopnost čarovat - zázraky ze svého života vytvářet, vytvářet krásu kolem sebe, vytvářet krásné vztahy. Víra - Naděje - Láska. Tyto síly umí očišťovat, napravovat a nové vytvářet. Prošla jsem si velmi těžkými životními situacemi, které mě porážely, ale neporazily. Naučila jsem se sílu lásky pochopit a ovládat ji = čarovat. Čarujte láskou svého srdce a život se vám promění v rozkvetlou zahradu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.4.15 20:05
:) :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek