Déčko - sežeňte ovečky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 15:52
Déčko - sežeňte ovečky

Dobré odpoledne všem, chtěla jsem se zeptat, zda náhodou také nehledáte ovečky a zda někdo nenašel ve Hvězdě v Praze. Dnes jsme tři hodiny lítaly s klukem po oboře, ptali se kdekoho a žádnou fontánu - což má být výchozí bod jsme nenašli, tak jestli náhodou někdo neporadí, kde ona fontána je, malej byl dost zklamanej…
Děkuji předem

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32837 příspěvků 07.08.18 16:00

to bude nejspíš tím, že jste hledali úplně na špatném místě … ve Hvězdě nic není. Zkus si dát ty souřadnice příště nejdřív do googlu ;)

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 16:06

Ach jo, já jsem magor, do google jsem to zkoušela a hledalo mi to každou chvilku jinak a já usoudila, že letohrádek a obora je Hvězda, no tak jsme se alespoň proběhli…Už mi to docvaklo…

iiiv
Extra třída :D 10974 příspěvků 07.08.18 16:07

Je u Místodržitelského letohrádku, asi jste si spletli místo

_0812_
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 07.08.18 16:34

@Krakon můžu se tě prosím tě zeptat o co jde? :mrgreen: Já lítám a hledám jenom Pokémony, tak bych uvítala změnu :mrgreen:

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 08.08.18 08:09

@_0812_ Je to prázdninová hra české televize - déčka pro děti, kdy po celé české republice jsou stanoviště, buď v přírodě, nebo v objektech, jsou uvedené souřadnice, tam najdeš dle pokynů na webovkách schránku s heslem a pak to zadáš po registraci na web - pak bude losování o lego a nějaké plyšáky - docela dobrá zábava pro děti, ale baví to i mne… Více najdeš na webu televize déčko.

_0812_
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 08.08.18 11:22
@Krakon píše:
@_0812_ Je to prázdninová hra české televize - déčka pro děti, kdy po celé české republice jsou stanoviště, buď v přírodě, nebo v objektech, jsou uvedené souřadnice, tam najdeš dle pokynů na webovkách schránku s heslem a pak to zadáš po registraci na web - pak bude losování o lego a nějaké plyšáky - docela dobrá zábava pro děti, ale baví to i mne… Více najdeš na webu televize déčko.

Díky moc :kytka: zní to dobře, jdu to zkouknout.

Lišťule
Kecalka 165 příspěvků 08.08.18 11:47

Také jsem ty obory popletla, naštěstí jsem si to uvědomila ještě doma, takže jsme si v neděli udělali výlet do Stromovky a máme jí :palec:

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 13.08.18 19:04

Ahoj, prosím o pomoc. V pátek jsme byli hledat ovečky u Boršova nad Vltavou, krabičku našli, děti se s ní vyfotili a bohužel jsem přišla o vyfocené heslo a za boha si s manželem nemůžeme vzpomenout. Nemáte někdo? Klidně SZ, a klidně pošlu jako důkaz fotku s dětmi, že jsme tam skutečně byli. Díky za pomoc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >