Reklama

Déčko - sežeňte ovečky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 15:52
Déčko - sežeňte ovečky

Dobré odpoledne všem, chtěla jsem se zeptat, zda náhodou také nehledáte ovečky a zda někdo nenašel ve Hvězdě v Praze. Dnes jsme tři hodiny lítaly s klukem po oboře, ptali se kdekoho a žádnou fontánu - což má být výchozí bod jsme nenašli, tak jestli náhodou někdo neporadí, kde ona fontána je, malej byl dost zklamanej…
Děkuji předem

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 07.08.18 16:00

to bude nejspíš tím, že jste hledali úplně na špatném místě … ve Hvězdě nic není. Zkus si dát ty souřadnice příště nejdřív do googlu ;)

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 07.08.18 16:06

Ach jo, já jsem magor, do google jsem to zkoušela a hledalo mi to každou chvilku jinak a já usoudila, že letohrádek a obora je Hvězda, no tak jsme se alespoň proběhli…Už mi to docvaklo…

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 07.08.18 16:07

Je u Místodržitelského letohrádku, asi jste si spletli místo

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 07.08.18 16:34

@Krakon můžu se tě prosím tě zeptat o co jde? :mrgreen: Já lítám a hledám jenom Pokémony, tak bych uvítala změnu :mrgreen:

Krakon
Povídálka 36 příspěvků 08.08.18 08:09

@_0812_ Je to prázdninová hra české televize - déčka pro děti, kdy po celé české republice jsou stanoviště, buď v přírodě, nebo v objektech, jsou uvedené souřadnice, tam najdeš dle pokynů na webovkách schránku s heslem a pak to zadáš po registraci na web - pak bude losování o lego a nějaké plyšáky - docela dobrá zábava pro děti, ale baví to i mne… Více najdeš na webu televize déčko.

_0812_
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 08.08.18 11:22
@Krakon píše:
@_0812_ Je to prázdninová hra české televize - déčka pro děti, kdy po celé české republice jsou stanoviště, buď v přírodě, nebo v objektech, jsou uvedené souřadnice, tam najdeš dle pokynů na webovkách schránku s heslem a pak to zadáš po registraci na web - pak bude losování o lego a nějaké plyšáky - docela dobrá zábava pro děti, ale baví to i mne… Více najdeš na webu televize déčko.

Díky moc :kytka: zní to dobře, jdu to zkouknout.

Lišťule
Kecalka 164 příspěvků 08.08.18 11:47

Také jsem ty obory popletla, naštěstí jsem si to uvědomila ještě doma, takže jsme si v neděli udělali výlet do Stromovky a máme jí :palec:

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 13.08.18 19:04

Ahoj, prosím o pomoc. V pátek jsme byli hledat ovečky u Boršova nad Vltavou, krabičku našli, děti se s ní vyfotili a bohužel jsem přišla o vyfocené heslo a za boha si s manželem nemůžeme vzpomenout. Nemáte někdo? Klidně SZ, a klidně pošlu jako důkaz fotku s dětmi, že jsme tam skutečně byli. Díky za pomoc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >