Děloha 1 cm pod pupek bez těhotenství

Anonymní
7.5.21 16:35

Děloha 1 cm pod pupek bez těhotenství

Pěkný den, dnes jsem byla na predoperacnim, takže prohlédnutá jsme od hlavy až k pate. A ve zprávě mě zarazila jedna věc. Mam tam psano, ze děloha je 1 cm pod pupek… těhotná nejsem, od posledního porodu mam rok a trictvrte. Myslela jsem, ze mimo těhotenství je děloha v pánvi a jak plod roste, uvádí se vždy kolik cm nebo prstu je děloha pod nebo nad pupek, doktorka mi to v těhotenství vždy kontrolovala a říkala, jak s epekne zvětšuje, ze už „vylezla“ z pánve atp. Těhotná byt nemůžu, mám Mirenu a vzhledem ke spouste okolností byl poslední sex dost dávno, asi 3 měsíce.

Předpokládám, že je to teda ai běžný sta po pořadech nebo tak něco, jinak by doktor řekl, že je něco v nepořádku, ale tak jsem zvědavá, ze :) mate někdo pdoobne zkusenosti? Čím to bylo? Diky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1439
7.5.21 17:30

Tak po detech uz deloha zůstane trochu zvetsena oproti stavu za bezdetna.. Ale jestli je to zrovna centimetr pod pupek, to teda nevim. Jestli to doktorum nepripada divne, tak bych to asi neresila.. K cemu? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.21 17:35

@Maminanamatersky píšu, že jsem zvědavá. A ze předpokládám, že to po dětech bude asi běžný stav. Jen mě to překvapilo a v rámci úklidové prokrastinace jsem o tom chtěla podebatovat. Nic víc…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.5.21 17:50

A proč jdeš na operaci? Tahle velkou dělohu jsem měla kvůli myomům.

  • Citovat
  • Upravit
21091
7.5.21 18:02
@Anonymní píše:
@Maminanamatersky píšu, že jsem zvědavá. A ze předpokládám, že to po dětech bude asi běžný stav. Jen mě to překvapilo a v rámci úklidové prokrastinace jsem o tom chtěla podebatovat. Nic víc…

A jak jsi na tom s rozestupem bříšních stěn? Nezůstal nějaký?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.21 18:29
@Anonymní píše:
A proč jdeš na operaci? Tahle velkou dělohu jsem měla kvůli myomům.

Jdu na ORL operaci, to by s delohou souviset nemělo :D
@P4ja rozestupy ještě mám, hned po porodu jsem měla asi 5 cm, ted mam už jen 1 cm cca, ale úplně se mi to zatím secvicit nepodařilo.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.5.21 20:14

Asi to normální není. Jak jsem psala dělohu jsem měla podobně velkou a i pro gynekology již byla abnormálně velká.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.5.21 20:59
@Anonymní píše:
Asi to normální není. Jak jsem psala dělohu jsem měla podobně velkou a i pro gynekology již byla abnormálně velká.

Tak ale předpokládám, že kdyby to byl problém, tak to ten doktor řekne. Nebo se třeba upsal, skončilo mu to tam automaticky atp… no nevím, na gyndu jdu snad až v září a jelikož nemám žádné potíže, tak tam jen kvůli tomuto nepolezu. Ale Teda teď jsem zvědavá ještě víc, takže diskuze úplně nesplnila moje očekávání :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.