Deprese a Bioenergetika?

25
19.7.13 11:30

deprese a bioenergetika?

Ahoj, můj kamarád už 10 let bere prášky a den co den je v úzkosti, cítí stále stažené břicho, říká, že neumí prožívat věci jako my. Myslela jsem, že třeba potřebuje jiné léky. Šla jsem s ním k jeho psychiatrovi a popsali jsme pořádně jeho stavy, psychiatr o tom neměl tušení, kamarád vždy řekl (dobrý, vzal léky a šel). Rozjel se kolotoč s tím, že dostane nové léky (já měla radost, že se už něco začne dít.) Doktor řekl, že to měl říct dávno, že takhle měl léky co mu byli k ničemu. Tak dostal jedny léky, způsobovali mu hrozný neklid a říkal, že by se šel raději oběsit na lampě. Večer ale za mnou přišel, že se i už klepe a ten neklid je horší, že až to už vůbec nebude zvládat ať mu zavolám sanitku. Zvládli jsme to nakonec diazepanem, trochu ho to zklidnilo ale noc byla probdělá/ale stabilní. Doktor řekl, že je zvláštní, že mu to udělaly ty prášky, ale že fajn, že mu třeba nesedly, dostal jiné. Týden z práce domů chodil spát, poslední dny ani nejedl a pak mu zase po těch práškách bylo tak šíleně, že se chtěl zabít..ale teď už vážněji. Zvládly jsme to a jely hned k doktorovi, že se chtěl po těch prášcích zabít.(mimochodem, má deprese atd.ale nikdy neměl sebevražedné stavy) a teď dostal 2× nové prášky a chtěl se zabít. Udělal psychotesty kde pořádně stejně jim to nic neřeklo jen, že teda půjdou více cestou skrz úzkost…a překvapení, má brát ty léky co bral na začátku opět…začínám pochybovat, že mu doktor dokáže pomoc. Nicméně, bude chodit k psychologovi atd. ale v prášky rozhodně nevěří, pouštěl mi i dokument kde se řeší jak je vše podvod skrz léky atd. Mluví tam přímo i psychiatři. Takže otázka je vážně možnost, že se někdy z toho dostane??? Zaměřil se raději na cvičení a říkal mi o bioenergetice, já sice moc nevěřím, že čistě cvičení ho vyléčí, v tom jsem zase trochu skeptik já..máte s tím někdo zkušenost? Cvičení, vyléčení…skrz ten dokument..pořád jsem si říkala, že je paranoidní skrz léky doktori atd. ale co si o tom videu myslíte vy?? http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama