Deprese a miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 20:19
Deprese a miminko

Na začátek malý má tři a půl měsíce. Bojovali jsme s prdíky rodila jsem sekcí a od začátku co je na světě ho miluju ale pokaždé když nemá svůj den a je protivný nebo podrážděný začnu se sypat. Vyčítám manželovy který je mimochodem hodně doma dělá nepřetržitý provoz- že se málo stará (stará se dost) že si stále hledá práci kolem domu a nevěnuje se mi dostavují se mi návaly pláce a jsem zkrátka nepoužitelná. Začíná to na mě lezt vždy když má jít i biť na jeden den do práce prostě nevím co se sebou. Jdou na ně pocity že se mu málo venuju netravime spolu čas atd. A pak Evu jak želva úplně bezdůvodně

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 24.04.19 20:26

Baby blues. Tím si projde spousta žen. Nejsi v tom sama. Někdo to ustojí, někdo potřebuje pomoci od odborníka (terapeuta), není to žádná ostuda. Držím palce. :hug:

Deninda95
Povídálka 27 příspěvků 24.04.19 20:33

Znám to. Taky jsem si tim prošla. Breceni, bezmoc, vybijeni si zlosti na partnera. Chvála bůh to ustál a me to časem přešlo. Chce to čas. Je to zahul. Dítě není legrace..úplně vše zmeni. Hodně štěstí :hug:

Plesss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 20:58

Naší malý jsou 3 měsíce, a taky jsem si tím prošla, jak píše paní výše-baby blues.
Naštěstí jsem to po 14ti dnech neměla, ale můžu říct že to bylo šílené. Zmizelo to stejně jako to přišlo. Jedinou věc kterou jsem tedy musela udělat bylo odstavit mateřské mléko. Držím palce aby co nejdříve to bylo za tebou.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 24.04.19 21:19

Vstup do psychoterapie. Fakt to pomůže.

Pocahonta
Kecalka 437 příspěvků 24.04.19 23:25

Určitě navštívit psychiatra. Když už nic jiného, tak se alespoň vypovídáte. Poporodní depresi jsem zažila u obou svých dětí a kdo nezažije, neuvěří.

Váš příspěvek
Reklama