Desinfekce a umývání rukou

Anonymní
17.5.21 22:52

Desinfekce a umývání rukou

Dobrý večer,
trpím na ekzém a nějak nevím, co bych měla užívat na tak časté mytí rukou (ve škole atd) nebo na desinfekci (což chápu, že asi desinfekce vhodná nebude) a také by mě zajímalo, co bych mohla používat za krem, na tak časté používání. Doma pouzivam většinou biodermu, ale je hrozně mastna, což se třeba při psaní moc nehodí 8o. Děkuji moc ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3603
17.5.21 22:57

Porid si normální tuhé mýdlo a tím se myj i mimo domov. Když se myjes, desinfekce není třeba (jasně, třeba obchod je jiný případ. Nos si svou desinfekci, třeba čistý líh s glycerinem. Sice vysuší, ale nedráždí. Nebo místo desinfikování používat rukavice) Před mazanim rukou si je navlhci třeba nějakou květinovou vodou a pak teprve namaz, trvá to déle, ale krém se krásně vstřebá a ruce nebudou mastné. Nejsem ekzematik, ale můžu doporučit třeba měsíčkový olej od Purity vision, mažu jím i obličej, krásně zklidní a nemastí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 23:00

Děkuji moc, ta květinova voda mě nenapadla, vyzkouším.

• Citovat
  • Nahlásit
3603
17.5.21 23:05
@Anonymní píše:
Děkuji moc, ta květinova voda mě nenapadla, vyzkouším.

Je to sto a jedna. Fakt. Ještě můžeš zkusit krémy na ruce od weledy, mají příjemné složení. A ve škole bych se nedesinfikovala, fakt stačí voda a mýdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 23:19

Jj, děkuji, podívám se

• Citovat
  • Nahlásit
836
18.5.21 07:22

Tolikrat se dezinfikovat je kravina. Ka to nedelam. Me jako dite naucily umyvat si ruce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 08:16

Tak to já si také umývám ruce, ale někdy se hodí i desinfekce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie