Děti a rybky

30
13.8.20 17:26

Děti a rybky

Ahojky. Chci se optat nějaké maminy jestli nemá podobné zkušenosti jako my doma. Náš skoro 2 roky starý Brouček miluje ryby, opravdu s chutí je vždycky rád sní.. Jenže problém je v tom když je dopapá tak za dvě hodiny začne příšerně smrďánkovat., z vlásku z čůrání no prostě je to cítit na metr. Na netu jsem nic nenašla. Nemáte s tím některá zkušenost. Nechci mu je z jídelníčku vyřadit, když mu tak chutná. Dík za odpověď. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18428
13.8.20 17:29

8o Stárek brouček smrdankuje jako starej fotr? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.8.20 17:39

No jo, nevím proč. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6727
13.8.20 17:43

A smrdí podle té ryby co snědl? Jakože smrdí jako losos, nebo kapr? :think:
Jela bych na pohotovost než mu narostou žábry 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42878
13.8.20 17:54

Pockej na to, jaka z neho pujde rychna, az si grgne z pivecka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44488
13.8.20 17:59

Jestli jsi zadala do Google „proč brouček smrďánkuje když sní rybku“, tak se divím že se nic nenašlo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.8.20 17:59

Jako tvoje pí… Ty pí…, vůbec se k tomu nevyjadřuj pokud máš jen omezený názory. Já jsem se tady normálně slušně zeptala, a ne, aby si tady že mě nějaká trubka dělala dobrej den. Na tvoje komenty už reagovat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50422
13.8.20 18:05
@Aneeta píše:
Jako tvoje pí… Ty pí…, vůbec se k tomu nevyjadřuj pokud máš jen omezený názory. Já jsem se tady normálně slušně zeptala, a ne, aby si tady že mě nějaká trubka dělala dobrej den. Na tvoje komenty už reagovat nebudu.

Co se vztekas? Proste i ryby jsou velmi vyrazne. Nekomu nesedne cesnek a cibule, jinemu nevyhovuji lusteniny. Tvemu diteti ryby. Kazdy ma jine zazivani. A zalezi, jak se jidlo i upravi, celkove slozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22424
13.8.20 18:15

@Aneeta Zeptala jsi se poněkud infantilně. Pokud máš vážně míněný dotaz, doporučuju vyjadřovat se normálně dospěle. Pak dostaneš i dospělé a vážně míněné rady a odpovědi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5814
13.8.20 18:16

Od smrďánkujícího broučka k pí… už na první stránce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26399
13.8.20 18:26
@Michelle_M píše:
Od smrďánkujícího broučka k pí… už na první stránce :lol:

Taky zírám, kde se to v te berušince bere :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42878
13.8.20 18:30
@PaníKadrnožková píše:
Taky zírám, kde se to v te berušince bere :lol:

vzteklinkovata berusinka, vulgarnoucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
13.8.20 18:34

Broucek smrdankuje? :zed: :lol: :mrgreen: :D tak to je narez. Jeste chybi manza si taky cvachtal a vubec nesmrdankuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
13.8.20 18:39

Dospela zenska, tohleto :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10621
13.8.20 18:41
@Aneeta píše:

Běž se léčit, od smrďánkujiciho broučínka po kosočtverec s čárkou během jedné stránky diskuze vede velmi krátká stezka do cvokhauzu. Střídají se ti ty nálady moc často, už mi je toho smrdutýho broučinka dost líto. A už jste zkusili brokolici? Aby to s tebou nešlehlo :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama