Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
A já místo smejčení sedím u emimina
Hlavně se mě nesnažte od kompu vykopat. Kocour jednou není doma, tak chci mít pré
Jo ale asi bych měla vymyslet nějakou zápletku, se kterou potřebuju poradit. Ehm tak co třeba jak to udělat, aby se to prádlo z tý pračky pověsilo samo ![]()
@Amabilis77 Zaúkoluj opilýho manžela, až se vrátí domů a prádlo se pověsí vlastně samo ![]()
@Veruš1 Když on asi nebude opilý, takže to by pak spíš chtěl dělat možná jiné věci, než věšet prádlo. Teda to je zapeklitá situace ![]()
@Amabilis77 To teda jo. A co vymyslet při dlouhém večeru a pak si nechat patentovat něco jako věšička prádla? ![]()
Myslím že dneska není vhodná kponstelace hvězd na věšení prádla
když to půjdeš dělat bude to blbě
nech to na ráno. Ráno nalej aviváž a nech to promáchat ![]()
@Amabilis77 píše:
@K.Black A ráno se to samo pověsí?![]()
ne, ale to už může manžel ![]()
Ten zdrhne do práce a zas to bude na mě
No jo, já chtěla sušičku, měla jsem si ji prosadit ![]()
Z postýlky se ozývají zvuky, tak snad mi nekončí idylka
Jednou se chci taky nudit na netu ![]()
Tak jsem zvedla šunky a šla aspoň přiložit do krbu. Pojďte mě někdo bavit. Vím, je tu spousta superdiskuzí, ale já se nechci teď bavit na cizí účet. Ale chtělo by to nějaké téma, co. Tak co třeba vliv mrazíků na pohlavní aktivitu chroustů?
Hehe, takovou situaci taky občas zažívám ![]()
Hele, já ani nemám problém vundat to prádlo z pračky, ale většinou se zaseknu na tom, že nejdřív se musí sundat a složit to, co tam visí od včera…a to, uznejte, je fakt už opruz ![]()
@Etcetera78 píše:
Hehe, takovou situaci taky občas zažívám
Hele, já ani nemám problém vundat to prádlo z pračky, ale většinou se zaseknu na tom, že nejdřív se musí sundat a složit to, co tam visí od včera…a to, uznejte, je fakt už opruz
Mám to stejně a dost často je ještě potřeba ze škopku vyndat a složit to, co tam bylo sebráno (omlouvá mě jedině to, že peru docela hodně, takže fakt jsem shopná během dne, pokud mám pocit, že to bude dobře schnout, vyprat několik praček).
Ale dneska se mi nechce fakt vůbec nic (teda ne jenom dneska, ale teď je to přímo extrémní), jen sedět a krafat o ničem ![]()