Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou
Mgr. Pavla Hájková
Nečetla jsem celou diskuzi, ale došla bych na tu iminulogii, udělají podrobné testy a třeba se na něco přijde. Není normální aby byl pořád nemocný.
Starší má často angíny a spálové angíny, atb dost často - už mě to taky nebavilo, tak jsme zašli za homeopatkou a teď máme na 2 měsíce pro starší detoxikaci od ATB a pro mladší detoxikaci od očkovací vakcíny. Jestli to bude mít efekt se teprve uvidí.
@anickadomnik Ahoj, nam teda Joalisove pripravky pomohli, prakticky dcerku zbavili ekzemu, a to uplne. Mala to hrozne, po celom tele, a teraz, nema absolutne nic (len obcas betonovy opar
) Takze ja za mna odporucam, ak chces, mozem ti poslat aj konkretnejsie ako prebiehala navsteva, aky je princip tejto detoxikacie atd. Mam spisane dopodrobna, aby som na to nezabudla. Este @kastinka a myslim ze i @baslerinda maju nejake skusenosti, mozno pomozu.
Moje kúra s Joalis byla taky úspěšná, rok 2006, krk mi osídlil stafylokok, plivala jsem odporný čepy a angínu jsem měla víceméně chronickou. Na ORL mi půl roku vkuse psali ATB (přičemž je o bacilovi známo, že je rezistentní). Když jsem odmítla v pořadí asi 8 krabici léků, pan „krčař“ mi řekl, že pak tam nemám co dělat, když se nechci léčit.
Fyzicky mi bylo mizerně - sotva jsem se vlekla (22 let!!). Půl roku nato jsem vypila asi tři lahvičky utrejchů z Joalis (přes paní z Litomyšle, měření 100,– + lahvičky). Od té doby mám angínu výjimečně a nic hnusnýho už z mandlí nevychrchlávám. Bylinám věřím.
@cuttysark Dobrý den, prosím Vás, jak jste se zbavili ekzému s pomocí Joalisu? Také nás „vyšetřili“ a dali kapky… Synovi, 8m, se ale ekzém horší… Je to normální? Děkuji za odpověď.
@Dadynaa86 píše:
@cuttysark Dobrý den, prosím Vás, jak jste se zbavili ekzému s pomocí Joalisu? Také nás „vyšetřili“ a dali kapky… Synovi, 8m, se ale ekzém horší… Je to normální? Děkuji za odpověď.
Jo, je to normalni, Jonas je podvodnik. Nedavejte mu svoje penize.
@Dadynaa86 píše:
@Baba jakto?
Je to blbost, ty jeho masiny nameri kulovy. Jestli se Ti chce blbe uvalit prachy, zajdi za nekolika poradci, kazdy,,nameri" neco jineho.
Fakt by ho meli zavrit ![]()
@Dadynaa86 píše:
@Baba já zase slyšela, že hodně lidem to pomohlo…
No jo, on taky malokdo chce byz za blbce a priznat, jak blbe utratil prachy. Placebo ma taky svuj efekt.
Masinu sem mela v ruce, je to ptakovina. Veris necemu, co ma udajne umet znerit dite aniz by se ho elektrody dotkly? Staci pry matka. Fakt blbina.
Bylinky fungujou, Jonas je podvod. A muze byt nebezpecnej, i kdybych to chtela pouzivat, nikdy, nikdy, nikdy bych to diteti nedala do pusy, jen kapla na kuzi, tam to snad uskodit nemuze.
@Baba jaj, babo, keby si nekecala. Ja si nemusim nic namyslat, moje decko malo hrozne ekzemy, lekari mi za mak nepomohli. Pomohol mi joalis. Co ty o tom vies, prd kulovy, nikdy si to neskusila, len opakujes furt to iste
@Anonymní píše: @kimovnik111 píše:
Holka, bacha, Mudr. Jonáš je jeden velký podvodník, který se řídí slovy „veř a víra Tvá Tě uzdraví“!Tahá z lidí tisíce za „léčebné“ kůry, ale nepomáhá to. Já například už od malička trpím děsnými exemy. Vzhledem k tomu, že Jonáš je vzdáleným bratrancem mého příbuzného, tak nás vzal dříve než po obvyklé čekací lhůtě. Byli jsme u něj asi 3×, stálo to pokaždé asi 4000, po čajíčkách na detoxikaci mi bylo jen zle, průjmovala jsem a nakonec jsem se ještě víc osipala. Víckrát jsme tam nešli.
Synovi nasaď trochu dietu, na průjem dej vařenou rýži a mrkev, k pití černý čaj, dbej na složení potravin, hlavně na ečka…Mudr. Jonáš ale nedává žádné čajíčky, ale detoxikační přípravky, které se bud kapou pod jazyk nebo jsou to spreje. Znám Joalis, dnes Marion asi 20 let a čajíčky nedával nikdy. Potíž možná je, že se plete léčitel Jonáš (asi trochu podvodník) s lékařem mudr. Josefem Jonášem, zakladatelem celostní a informační medicíny. Přípravky jsou sice běh na delší trat, protože odstranují příčinu nemoci, nejen důsledek, ale z 90% pomáhají, když se užívají přesně, jak se má. To, že je mudr. Jonáš podvodník a jeho přípravky jsou špatné, to nevím, kdo může psát, je to medicína 3 tisíciletí a nic lepšího v Cz a ani jinde ani není. Mě pomohly vždycky, ale nelze čekat úlevy za týden. Jeho přípravyk nejsou kaldivo na čarodejnice, jako paraleny, ibalginy, antibiotika, kortikoidy, antihistaminika a jiné, ale napravují poruchy imunity v CNS a stimulují vlastní imunitu k odstranění příčiny. Nejsou zadarmo, to je fakt. Dnes stojí 1 přípravek asi necelé 400,– a jsou potřeba většnou dva až tři k vyřešení středně závažného problému plus cena za případné přesné vyměření - to je různé, ted je to myslím u mudr. Jonáše docela zdarma.
U nás nepomohli vůbec. Pomohli bylinky, tinktury z gemmoterapie a přísná dieta.
@Anonymní píše:
U nás nepomohli vůbec. Pomohli bylinky, tinktury z gemmoterapie a přísná dieta.
Jonáš je podvodník, šarlatán
škoda jediné koruny u něj utratit, bohužel, no
klasický podvodník a šarlatán