Dětská kosmetika DM

15
6.5.21 21:44

Dětská kosmetika DM

Hezký den, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojené s kosmetikou pro miminka z DM - babylove. Nebo zda se držet klasiky jako je třeba Hipp. Děkuji moc za odpověď, v červenci se nám má narodit miminko, a chtěla bych pomalu začít nakupovat kosmetiku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21510
6.5.21 21:46

Pro miminko není žádná kosmetika třeba, spis mu tím zaděláš na kožní problémy. Ideálně jen čistá voda, max par kapek olejicku do vany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
6.5.21 21:47

Kosmetika z DM malé nesedla. Ale víš jak. Každé dítě je jiné, kamarádka používá jen DM. Naše malá má Hipp + Weledu :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
6.5.21 21:49

@terolka Za mě spíše Saloos z DM, ale mohu ti říct, že z kosmetiky vlastně nic nepotřebuješ. Ono miminko kosmetiku nepotřebuje, pokud bude suché a bude třeba mazat, tak to řešit až to nastane.

Ano Bepanthen, ano olej do koupele, ale víc jsem ani nevyužila a měla toho doma hrozně moc. I ten olej do koupele mi předepsala pediatrička.

Můj názor. Myslím, že není nutné miminko něčím patlat, malému je rok a doma máme jen Bepanthen a Sudocrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.5.21 21:50
@Kriss Tina píše:
Pro miminko není žádná kosmetika třeba, spis mu tím zaděláš na kožní problémy. Ideálně jen čistá voda, max par kapek olejicku do vany.

Máš namysli třeba pár kapek tělového oleje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
6.5.21 21:50

@terolka to DM vám tady platí za to, že každý den je tu diskuse o produktech z DM? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
6.5.21 21:51

Já bych žádnou kosmetiku takhle předem nekupovala. Každému dítěti vyhovuje něco jiného, tak ať ti to pak doma nezůstane ležet. Doporučuju krátce před porodem sehnat nějaké miniatury nebo vzorečky, něco dostaneš i v porodnici. Navíc novorozenec toho moc nepotřebuje, nám i ty vzorky vydržely celkem dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.5.21 21:52
@alena1995 píše:
@terolka Za mě spíše Saloos z DM, ale mohu ti říct, že z kosmetiky vlastně nic nepotřebuješ. Ono miminko kosmetiku nepotřebuje, pokud bude suché a bude třeba mazat, tak to řešit až to nastane.

Ano Bepanthen, ano olej do koupele, ale víc jsem ani nevyužila a měla toho doma hrozně moc. I ten olej do koupele mi předepsala pediatrička.

Můj názor. Myslím, že není nutné miminko něčím patlat, malému je rok a doma máme jen Bepanthen a Sudocrem.

Děkuji moc za rady. Nemám představu právě, co všechno budu potřebovat, tak se chci raději poradit :) takže pár kapek olejicku do vaničky. A na zadeček? Nebo se to u miminek tak neřeší? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
6.5.21 21:55

Já tedy kupuji jen přírodní kosmetiku. Zinkovku od Medarka a pár věcí z Weledy. Z DM není špatná ta jejich značka Alverde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
6.5.21 21:56

@terolka na zadek Bepanthen, mají v každé drogerii, nejen v DM, mají ho též v lékárnách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15

@stinga na nic podobného jsem tady nenarazila. Ale nejsem zrovna zastánce toho, že co je drahé, to je dobré, tudíž mě zajímá názor. Ale nebojte, neplatí mi Hipp ani DM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132

@terolka Na zadek je právě Bepanthen (ten i na bradavky nebo když se miminko poškrábe) a Sudocrem. :)

Být tebou, koupím jen Bepanthen, max. olej do koupele :)

Tohle si myslím, že vše přijde za pochodu a neboj se, že nebudeš připravená, to nejsou věci co miminku budou nějak chybět. Naopak, místo peněz vyřazených do kosmetiky bych radši koupila nějakou kvalitní zavinovačku, plenky, spací vak nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
6.5.21 21:57
@terolka píše:
@stinga na nic podobného jsem tady nenarazila. Ale nejsem zrovna zastánce toho, že co je drahé, to je dobré, tudíž mě zajímá názor. Ale nebojte, neplatí mi Hipp ani DM

víš, je to už opravdu podezřelé, každý den je tu opravdu založena minimálně jedna diskuse o produktech z DM - nechápu to, proč jako z DM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.5.21 21:57
@stinga píše:
@terolka na zadek Bepanthen, mají v každé drogerii, nejen v DM, mají ho též v lékárnách

Nemyslela jsem přípravek na opruzeniny ale na „umývání“ zadečku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.5.21 21:59
@stinga píše:
víš, je to už opravdu podezřelé, každý den je tu opravdu založena minimálně jedna diskuse o produktech z DM - nechápu to, proč jako z DM?

Každému něco vyhovuje, mi třeba vyhovují produkty přímo DM značky, a chodím jenom tam. Takže se ptám právě proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat