Dětská kuchyňka zkušenosti?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 07.11.14 19:28
dětská kuchynka zkušenosti?

Ahoj všem…samozřejmě už přemýšlím co koupit synovi 19měs k vánocům. jelikož má tet nové dětské nádobíčko a hrozně rád vaří přemýšlím nad dětskou kuchynkou. ocenila bych vaše zkušenosti jestli se vašim dětem kuchynka libila a hrali si s ni nebo to byla jen zabava na prvnich par dni a pak už ji nechteli? jestli se vam nejaka osvedcila muzete mi poslad odkaz? mam uz nejakou v oku ale stále nevím. a v uvodu o te hracce pisou ze je to pro male kuchařky. není teda hloupé to kupovat klukovi? :D děkuji za reakce

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 07.11.14 19:32

Woody Trendy. Nádherná dřevěná za 1900kč. Ale znám jí jenom v růžové.. A pak klasika. Ikea za 2500kč.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 07.11.14 19:34

A vůbec není blbé, že kluk bude vařit. :D Říká se, že vaří líp. :lol: Holky si taky hrajou s autama.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 07.11.14 19:36

Koukám, že je asi jen v růžové. Tak ta asi ne.. :D
Ale ta Ikeácká je taky skvělá a kvalitní. Jen je dražší.

fibingerka
Kecalka 410 příspěvků 07.11.14 19:37

Náš malý vaření doslova žere. Vaří každý den ve své pidikuchyňce a i mně bere malé hrnce z kuchyně :mrgreen:. A pak dofrčí maminko maminko… už je uvařené/upečené a spapaj to! :mrgreen:

lucipajda
Extra třída :D 10222 příspěvků 07.11.14 19:37

Myslim, ze kuchynku muzes urcite koupit i pro kluka. Ten nas ji dostal k Vanocum, kdyz mu byl rok a pul. Uz to budou 2 roky a hraje si s ni porad. Nekdy ma obdobi, ze vari casto, jindy si ji moc nevsima, ale myslim, ze to byl dobry darek. Koupili jsme tu drevenou v Ikee (jmenuje se to Duktig), je opravdu odolna, mlati s dvirky, splha po ni, odendava ten drez a tou dirou se napasuje dovnitr a kuchynka porad drzi jako nova :palec: Opravdu je hodne stabilni. Nas syn je drak, takze si vubec neumim predstavit, co by se stalo s nejakou plastovou. Ta by asi u nas dlouho nevydrzela :lol: Jinak v Ikee maji k tomu plno doplnku (nadobi a podobne) a s tim mam taky dobrou zkusenost.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 07.11.14 19:38

Jindra taky rád vaří. Kuchyňku mají děcka Ikea, je super. Celkem nezničitelná :palec:

Fikta
Extra třída :D 14540 příspěvků 07.11.14 20:09

Nepřijde mi hloupé koupit jí pro kluka, zvlášť jestli Ti rád pomáhá. Náš malý jí dostal k druhým narozeninám :D a používá jí jak kdy. Někdy je u ní schopný stát půl dne, jindy si jí ani nevšimne. Nejradši vaří s mým nádobím, vystříhanými potravinami z letáků, fazolemi, kaštany… (plastové, dřevěné ani háčkováné potraviny ho moc neberou) :D Máme dřevěnou od truhláře, co navrhl muž. Jemu se zdála kuchyňka z Ikea, kterou jsem chtěla koupit, drahá (ale radši mi neřekl, kolik stála tahle :lol: ). Sestřenice měla plastovou, ale moc dlouho nepřežila.

tini
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 07.11.14 20:52

Mame uz rok plastovou Ecoifer, hraje si s ni hodne a neni nijak ponicena

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 07.11.14 20:56

Všem moc děkuji za reakce :) kouknu nu tu Ikeáckou ale rovnou říkám že 2000 za ní bohužel nebudu moct obětovat:( jedině že bych se ještě složila třeba s mamkou nebo tak…ráda bych kuchynku co se bude pohybovat do 1000 a k tomu mozná jeste nejakej menší dárek :) samozřejmě kdyby stála 1300 a byla opravdu kráásná tak bych to koupila :) holky mě malej taky bere nádobí z mé kuchyne porád dela ze neco míchá apod.. :D takze kdyz nebude ruzova taky v tom nevidim problem ze by kluk vařil :D

fibingerka
Kecalka 410 příspěvků 07.11.14 21:04

No u nás to došlo tak daleko, že si přikmasí k varné desce židličku z ikey a vyleze a musí míchat, nebo aspoň sypat mouku do mísy, když peču apod. :mrgreen: - jinak je řev. Ale je to prča.

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 07.11.14 21:04

Mě přijde nej ta první :)

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 07.11.14 21:05

@fibingerka juu to je hezký :) u nás to končí tak že všechny spodní skřínky v kuchyni ksou vytahane nemam kam slapnout ale nas peta ma rozpracovano :D

wiki čiki
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 07.11.14 21:07
peta v akci

Klasika :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >