Dětská nemocnice - ortopedie v Brně

28
2.7.13 12:01

dětská nemocnice- ortopedie

Maminky máte zkušenosti s ortopedí v dětské nemocnici v brne? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2305
2.7.13 12:24

My chodili k primari Šimon Ondruš. v detske tusim je na chirurgii ale na ortopedii je v bilem dome.tam chodime my a s nim nejvetsi spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.7.13 12:34

Ja jsem slysela dobre ohlasy na pana doktora Poula a Urbaska, ale nevim. Asi zajdeme do bílého domu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
2.7.13 12:37

Tato jmena mi nic nerikaji. :D ja napsala panu ondrusovi mail, dohodla termin a sli jsme. hlavne to tam jde velice rychle takze jsme nikdy dlouho necekali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
2.7.13 12:48

Tak díky za tip asi se tam objevíme :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
2.7.13 15:09

Ahojky maminky. Je i tam dospělá ortopedie? Já od 12 chodím do nemocnice Motol mám v páteři zabudovanou tyč. Ale už jsem tam tolikrát volala a nemají místo je mo 22 a už chci být rovná a bez tyče :-D a všichni si chválí i v televizi jsem slyšela o Brněnské nemocnici. Chtěla bych to zkusit jinde když Motol na mě kašle. Díky moc :-)) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
2.7.13 15:17

Chodime k Poulovi a spokojenost :palec: pokud tam nechces trcet, muzes k nemu na Merhautku, ma svoje www a objednani pres net ;) do Bileho domu by me nikdo nedostal :zed:
@Lily007 ano ortopedie je vyhlasena, ale v Bohunicich, tam jsou machri na tyto vady, detska ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
berouninek
2.7.13 15:24

:jazyk: Mam zkusenost na merhautce s panem doktorem Urbáškem, ale v bohunicich jsou na to opravdu machři <3

• Citovat
  • Nahlásit
28
2.7.13 15:28

Ted jsem se divava na net a ten Poul a je asi opravdu dobrej. Byl i v české televizi ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
2.7.13 23:19

Pana doktora Poula můžu taky jen doporučit, je v dětské nemocnici, tam se ale k němu dostanete jen náhodou. Má soukromou ordinaci na Merhautové. To je jistota. Jediné mínus je, že nemá smlouvu s VZP, takže pacienti této pojišťovny platí za prohlídku 300 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.7.13 07:07

Na stránkách jsem četla, že už smlouvu s VZP mají :-P :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
8.7.13 18:57

Teď jsem se dívala na jejich stránky a na Merhautové teda smlouvu s VZP nemají, jen na pracovišti v Hustopečích.
http://orto-poul.cz/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.7.13 10:24

Aha tak jsem špatně četla :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...