Dětská doktorka Brno, Lesná

398
1.7.13 13:46

Dětská doktorka Brno,Lesná

Ahoj prosím o radu, chci vyměnit dětskou doktorku mám 18m holčičku a zanedlouho miminko. Mám blízko polikliniku na Lesné jsou tam dvě doktorky pro děti Mudr Jana Peterková a Mudr Marie Šumberová. Neznám ani jednu a ani nikoho kdo by k nim chodil. Můžete jestli k některé chodíte napsat jaká jsou, jak probíhají vyšetření.. preventivní prohlídky atd. Děkuju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24320
1.7.13 13:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
1.7.13 23:20

Ahoj, tak ja chodim k Sumbrove, ale po porudu jsem byla u Peterkove a i prvni navsteva byla u me pani doktorka Peterkova, jelikoz v dobe porodu mela Sumberova divcu a vzajemne se zastupuji, ale jestli mohu poradit tak Dr, Peterkova se mi jevi lepsi a takova normalnejsi i ordinaci maji celkove lepsi a sestra to same. Ja potom sla k Sumberove, tu jsem mela dohodnutou a nahlasenou v porodnici a to je dr na nic. Mala nebyla ani jednou nemocna, ale jednou zanet spojivek v 8 mes. a to jsem si dovolila moc jit tam mimo ordinacni hodiny pro nemocne! Jako pani dr Peterkova urcite udelas lepe!
K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6399
29.7.13 14:13
Chodím k Dr. Peterkové a jsem spokojená. Jednou měla zástup dr. Šumberová, v té rychlosti se zdála příjemná, ale ta sestra :poblion:
takže za mě Dr. Peterková :palec:
@Agli píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
29.7.13 14:26

Ja jsem chodila k Sumbreove, nikdy jsme nemeli vetsi problem. Jedine co me doziralo, bylo, ze na jakoukoli otazku odpovidala: „Meli jsme skoleni, a tam nam rikeli, ze…“ a nasledovala nejaky obecne prosazovany nazor.

Ale stejne doporucuju Peterkovou.
Po porodu mela dcera ucpane kanalky, Mudr. Sumberova ji davali atb masticky, ktere kanalky jeste vic ucpavaly. Pak mela zastup mudr. Peterkova a ta nas poslala na proplach a to konecne pomohlo.
Pak mela dcera zvetsenou uzlinu v podpazi, dle Peterkove (a nekolika dalsich doktoru) to byl pravdepodobne nasledek ockovani, dle Sumberove to v zadnem pripade nasledek ockovani nebyl. Ale co by to mohlo byt jineho nevedela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
2.5.17 13:54

Paní doktorka Peterková je skvělá. Poradí, vysvětlí, nestraší a je vstřícná k dětem. I sestřička je velmi ochotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
29.4.19 13:15

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost s MUDr. Lucií Sedláčkovou na Halasově nám.? Budu ráda za jakoukoli informaci :-) Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat