Reklama

Dětská oční Hodonín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.04.18 15:04
Dětská oční Hodonín

Má někdo zkušenost s dětskou oční v Hodoníně a nebo okolí?
Koho doporučíte a jak jste spokojení? Pediatr mi doporučuje spíše Kyjov a nebo Brno :think:

Reklama

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.04.18 16:30

Jak máš staré dítě,?

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.04.18 17:28

@Enicka 13 měsíců…Tak přemýšlím, jestli Brno, Kyjov a nebo Hodonín :think:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.04.18 19:12

Pro tak malé děti je myslím jen kyjov nebo to brno. V Hodoníně myslím tak malé neberou. Ale my chodime do Kyjova na nemocnici a jsme spokojeni. Dcera má 18 měsíců a chodi tam od roku. Paní dr.je sice mladá, ale všichni ji chválili tak sme to zkusili a dobrý.

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.04.18 19:40

@Enicka děkuji moc, jsem ráda za každý názor ;) Jak je to tam prosím s čekací dobou - myslím, jak dlouho dopředu se musí člověk objednat a jestli se vůbec objednává a nebo čeká, až příjde na řadu? Co jsem volala do Brna, tak tam se na první kontrolu neobjednává a musí si to člověk vyčekat, což si moc s takovým prckem neumím představit :oops: Myslela jsem, že to spojíme v tom Brně s jiným lékařem, ale mám takový pocit, že bysme to nezvládli..

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.04.18 19:43

Zkus si tam zavolat, čeká se dlouho. Poprvé sem si to tam vysedela a sestřička mi řekla, ze je lepší se objednat telefonicky.Oni na tom detskem očním jsou myslím jen pondělí středa. V pondělí si tam zavolej.

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.04.18 20:09

Už jsem se dívala a jsou tam jen ve st ;) příští týden tam cinknu ;) Díky moc :hug:

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.04.18 21:14

Není zač. Paní dr. chválili i ostatní očaři, kterým sem volala jestli by nás nevzali. A proč tam dete? Teda jestli se můžu zeptat? :oops:

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 30.04.18 10:42

@Enicka tak nakonec jdem taky do Kyjova ;) Narozdíl od Brna nám dali termín ;) sice až skoro za měsíc, ale lepší, než někde půl dne čekat :think: a sestřička byla velice příjemná, nerozdíl od Brna ;)

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 30.04.18 11:35

To je normální, my taky vždycky čekáme tak dlouho, chodí tam opravdu moc děti. A sestřičky i doktorka jsou hrozně hodne a trpělivé. Pak dej vědět jak ste dopadli :hug:

gomex
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 30.04.18 15:31

@Enicka nedivím se, když těch dětských očních je tak málo ;) No a vzhledem k tomu, že tam ordinují jen jeden den v týdnu, tak to není ani tak dlouhá doba ;) :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama