Dětský doktor Chocerady nebo Čerčany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Soňa Zacharová
Závislačka 2971 příspěvků 25.04.18 07:58
Dětský doktor Chocerady nebo Čerčany

Ahoj najdu tady maminky co by mi daly typ na dětského doktora v Choceradech nebo Čerčanech? Popřípadě napsali jak jste spokojený. Děkuji moc

Reklama

Reakce:

NMartina
Povídálka 30 příspěvků 16.05.18 13:33

Soňa Zacharová
chodila jsem se synem k mudr Zelené do Čerčan a byla jsem spokojená. Teď jsme se odstěhovali tak hledám taky ale v Táboře.

Soňa Zacharová
Závislačka 2971 příspěvků 16.05.18 14:47

@NMartina Děkuji moc za tip. Já zatím budu chodit k naší naštěstí nemá problém s tím.

NMartina
Povídálka 30 příspěvků 16.05.18 14:59

@Soňa Zacharová :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama