Jaký gynekolog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 12:11
Jaky gynekolog

Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gy­nekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(

A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 23.04.18 12:23
@Anonymní píše:
Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gy­nekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Já v Brně chodila k p. doktorce Strmiskové, je v Králové poli. Super přístup a všechno. Vše vysvětlila, poradila, poslala i jinam, když bylo potřeba. JEstli přijímá nevím, přestěhovala jsem se, taže už nechodím.

Hanka 02
Kecalka 178 příspěvků 23.04.18 12:53

K paní doktorce Strmiskové chodím, je úžasná. Už jsem vyzkoušela hodně gynekologů a myslím si, že přijímá, teď jsem ji doporučila kamarádce a už je objednaná. Ale s druhou otázkou moc neporadím, spíš si myslím, že ne, zkušenost ale nemám.

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 23.04.18 13:09

@Hanka 02 Mně vzala taky v klidu. S tím dojížděním jí to nevadilo, když jsem nebyla těhotná. Měla jsem to asi 1,5 hod vlakem. Ale potom, jak jsme začali plánovat těhotenství, tak mně doporučila, ať se přehlásím někam blíž.
A jinak teď jsem doktorku měnila a jezdím 20km do města, ale stejně tam budu rodit a potom chodit na ozvy atd. Když nejsou problémy, tak to asi člověk zvládá, minimálně na začátku těhu, když jsou prohlídky po měsíci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama