Jaký gynekolog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 12:11
Jaky gynekolog

Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gynekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(

A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8593 příspěvků 23.04.18 12:23
@Anonymní píše:
Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gynekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Já v Brně chodila k p. doktorce Strmiskové, je v Králové poli. Super přístup a všechno. Vše vysvětlila, poradila, poslala i jinam, když bylo potřeba. JEstli přijímá nevím, přestěhovala jsem se, taže už nechodím.

Hanka 02
Kecalka 181 příspěvků 23.04.18 12:53

K paní doktorce Strmiskové chodím, je úžasná. Už jsem vyzkoušela hodně gynekologů a myslím si, že přijímá, teď jsem ji doporučila kamarádce a už je objednaná. Ale s druhou otázkou moc neporadím, spíš si myslím, že ne, zkušenost ale nemám.

P4ja
Echt Kelišová 8593 příspěvků 23.04.18 13:09

@Hanka 02 Mně vzala taky v klidu. S tím dojížděním jí to nevadilo, když jsem nebyla těhotná. Měla jsem to asi 1,5 hod vlakem. Ale potom, jak jsme začali plánovat těhotenství, tak mně doporučila, ať se přehlásím někam blíž.
A jinak teď jsem doktorku měnila a jezdím 20km do města, ale stejně tam budu rodit a potom chodit na ozvy atd. Když nejsou problémy, tak to asi člověk zvládá, minimálně na začátku těhu, když jsou prohlídky po měsíci.

Váš příspěvek
Reklama