Jaký gynekolog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 12:11
Jaky gynekolog

Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gy­nekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(

A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 23.04.18 12:23
@Anonymní píše:
Nevite prosím nekdo o opravdu dobrém gynekologovi/gy­nekolozce nejlepe okoli Blansko, Letovice, Boskovice..pripadne i v Brne? Hlavne aby prijmali nove pacienty :(A druha otazka, da se zvladnout v tehotenstvi dojoztek ke gynekogovi treba 40km? S jednim ditetem uz doma?

Já v Brně chodila k p. doktorce Strmiskové, je v Králové poli. Super přístup a všechno. Vše vysvětlila, poradila, poslala i jinam, když bylo potřeba. JEstli přijímá nevím, přestěhovala jsem se, taže už nechodím.

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 23.04.18 12:53

K paní doktorce Strmiskové chodím, je úžasná. Už jsem vyzkoušela hodně gynekologů a myslím si, že přijímá, teď jsem ji doporučila kamarádce a už je objednaná. Ale s druhou otázkou moc neporadím, spíš si myslím, že ne, zkušenost ale nemám.

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 23.04.18 13:09

@Hanka 02 Mně vzala taky v klidu. S tím dojížděním jí to nevadilo, když jsem nebyla těhotná. Měla jsem to asi 1,5 hod vlakem. Ale potom, jak jsme začali plánovat těhotenství, tak mně doporučila, ať se přehlásím někam blíž.
A jinak teď jsem doktorku měnila a jezdím 20km do města, ale stejně tam budu rodit a potom chodit na ozvy atd. Když nejsou problémy, tak to asi člověk zvládá, minimálně na začátku těhu, když jsou prohlídky po měsíci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >