Přestup k jinému gynekologovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krtiinka
Kecalka 406 příspěvků 23.04.18 09:29
Prestup k jinemu gynekologovi

Prosím, chtela bych prestoupit k jinemu gynekologovi u nas ve meste, k tomu stavajicimu jsem v těhotenství naprosto ztratila důvěru a nyní bych rada jinam. Tak se chci zeptat jestli k nemu pri prestupu budu muset zajit pro kartu nebo postaci domluvit se u noveho gynekologa a oni uz si to preposlou sami? Nejak nemam naladu se s ním o nicem bavit, popravde ani videt ho zrovna nepotrebuju…

Reakce:
Hladikovka
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 23.04.18 09:33

Taky přestupuji, zrovna zitra a rekli mi ze si tam budu muset dojit. Taky jsem si myslela ze si ji přepošlou… ale pry to musim vyzvednout.

Uživatel je onlineTeSudička
Kecalka 341 příspěvků 23.04.18 09:36

Menila jsem minuly mesic gynekolozku. Dostala jsem papir, ktery jsem musela dat u svy gynekolozky a na zaklade toho papiru moje gynekolozka poslala moji kartu novy gynekolozce :mavam:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 23.04.18 09:43

No, pokud vím, tak by ti kartu vůbec lékař neměl do ruky dát, měli by si to přeposlat mezi sebou sami. Jdi k tomu novému, on ti řekne, co a jak.

Kukacka123
Závislačka 2823 příspěvků 23.04.18 11:13

Ja proste presla k nove gynekolozce a staremu gynekologovi jsem nic nerikala. Moje nova doktorka si vse zaridila sama ;) dosla bych k te nove a hotovo…uvidis, co ti rekne, ale kartu do ruky by ti dat nemel ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >