Přestup k jinému gynekologovi

408
23.4.18 09:29

Prestup k jinemu gynekologovi

Prosím, chtela bych prestoupit k jinemu gynekologovi u nas ve meste, k tomu stavajicimu jsem v těhotenství naprosto ztratila důvěru a nyní bych rada jinam. Tak se chci zeptat jestli k nemu pri prestupu budu muset zajit pro kartu nebo postaci domluvit se u noveho gynekologa a oni uz si to preposlou sami? Nejak nemam naladu se s ním o nicem bavit, popravde ani videt ho zrovna nepotrebuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
562
23.4.18 09:33

Taky přestupuji, zrovna zitra a rekli mi ze si tam budu muset dojit. Taky jsem si myslela ze si ji přepošlou… ale pry to musim vyzvednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
23.4.18 09:36

Menila jsem minuly mesic gynekolozku. Dostala jsem papir, ktery jsem musela dat u svy gynekolozky a na zaklade toho papiru moje gynekolozka poslala moji kartu novy gynekolozce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
23.4.18 09:43

No, pokud vím, tak by ti kartu vůbec lékař neměl do ruky dát, měli by si to přeposlat mezi sebou sami. Jdi k tomu novému, on ti řekne, co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6718
23.4.18 11:13

Ja proste presla k nove gynekolozce a staremu gynekologovi jsem nic nerikala. Moje nova doktorka si vse zaridila sama ;) dosla bych k te nove a hotovo…uvidis, co ti rekne, ale kartu do ruky by ti dat nemel ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama