Reklama

Přestup k jinému gynekologovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 23.04.18 09:29
Prestup k jinemu gynekologovi

Prosím, chtela bych prestoupit k jinemu gynekologovi u nas ve meste, k tomu stavajicimu jsem v těhotenství naprosto ztratila důvěru a nyní bych rada jinam. Tak se chci zeptat jestli k nemu pri prestupu budu muset zajit pro kartu nebo postaci domluvit se u noveho gynekologa a oni uz si to preposlou sami? Nejak nemam naladu se s ním o nicem bavit, popravde ani videt ho zrovna nepotrebuju…

Reklama

Reakce:

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 23.04.18 09:33

Taky přestupuji, zrovna zitra a rekli mi ze si tam budu muset dojit. Taky jsem si myslela ze si ji přepošlou… ale pry to musim vyzvednout.

TeSudička
Kecalka 241 příspěvků 23.04.18 09:36

Menila jsem minuly mesic gynekolozku. Dostala jsem papir, ktery jsem musela dat u svy gynekolozky a na zaklade toho papiru moje gynekolozka poslala moji kartu novy gynekolozce :mavam:

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 23.04.18 09:43

No, pokud vím, tak by ti kartu vůbec lékař neměl do ruky dát, měli by si to přeposlat mezi sebou sami. Jdi k tomu novému, on ti řekne, co a jak.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 23.04.18 11:13

Ja proste presla k nove gynekolozce a staremu gynekologovi jsem nic nerikala. Moje nova doktorka si vse zaridila sama ;) dosla bych k te nove a hotovo…uvidis, co ti rekne, ale kartu do ruky by ti dat nemel ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >