Psychiatrická léčebna Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:27
Psychiatrická léčebna Bohunice

Ahoj,
Prosím je tu někdo kdo má zkušenosti s touhle léčebnou? Zajímalo by mne jak tam probíhá léčba. Celkový třeba denní program a jak probíhá léčba třeba jestli je nějaký hromadný sezení atd.

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 26.04.18 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
Prosím je tu někdo kdo má zkušenosti s touhle léčebnou? Zajímalo by mne jak tam probíhá léčba. Celkový třeba denní program a jak probíhá léčba třeba jestli je nějaký hromadný sezení atd.

Bohunice nebo Bohnice?

xacxa
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 26.04.18 15:47

Jestli myslíš Bohunice v Brně, tak tam jsem byla jen v krizovém centru, kde se řeší akutní případy, zhroucení atd. Byl tam každý den psycholog na popovídání, vyšetřujepsychiatr, ale víceméně to řeší medikací.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:52
@Dojcanis píše:
Bohunice nebo Bohnice?

Bohunice v Brně

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 26.04.18 15:57
@Anonymní píše:
Bohunice v Brně

Aha, s bohnicemi neco malo vim prave.Tak se drz a omlouvam se :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:59
@Dojcanis píše:
Aha, s bohnicemi neco malo vim prave.Tak se drz a omlouvam se :kytka:

Dekuji. Klidně mi to trochu popis, vím že to bude všude jiné ale tak přibližně. Vůbec nevím jak to v léčebnách funguje chodí vždy jsem docházela do ordinace.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 26.04.18 16:04
@Anonymní píše:
Dekuji. Klidně mi to trochu popis, vím že to bude všude jiné ale tak přibližně. Vůbec nevím jak to v léčebnách funguje chodí vždy jsem docházela do ordinace.

Tak mi napis do zprav, nepotrebuju, aby nekdo vedel vic, nez chci :-) napis mi proc tam des

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >