Psychiatrická léčebna Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.04.18 15:27
Psychiatrická léčebna Bohunice

Ahoj,
Prosím je tu někdo kdo má zkušenosti s touhle léčebnou? Zajímalo by mne jak tam probíhá léčba. Celkový třeba denní program a jak probíhá léčba třeba jestli je nějaký hromadný sezení atd.

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3195 příspěvků 26.04.18 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
Prosím je tu někdo kdo má zkušenosti s touhle léčebnou? Zajímalo by mne jak tam probíhá léčba. Celkový třeba denní program a jak probíhá léčba třeba jestli je nějaký hromadný sezení atd.

Bohunice nebo Bohnice?

xacxa
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 26.04.18 15:47

Jestli myslíš Bohunice v Brně, tak tam jsem byla jen v krizovém centru, kde se řeší akutní případy, zhroucení atd. Byl tam každý den psycholog na popovídání, vyšetřujepsychiatr, ale víceméně to řeší medikací.

Anonymní  26.04.18 15:52
@Dojcanis píše:
Bohunice nebo Bohnice?

Bohunice v Brně

Dojcanis
Závislačka 3195 příspěvků 26.04.18 15:57
@Anonymní píše:
Bohunice v Brně

Aha, s bohnicemi neco malo vim prave.Tak se drz a omlouvam se :kytka:

Anonymní  26.04.18 15:59
@Dojcanis píše:
Aha, s bohnicemi neco malo vim prave.Tak se drz a omlouvam se :kytka:

Dekuji. Klidně mi to trochu popis, vím že to bude všude jiné ale tak přibližně. Vůbec nevím jak to v léčebnách funguje chodí vždy jsem docházela do ordinace.

Dojcanis
Závislačka 3195 příspěvků 26.04.18 16:04
@Anonymní píše:
Dekuji. Klidně mi to trochu popis, vím že to bude všude jiné ale tak přibližně. Vůbec nevím jak to v léčebnách funguje chodí vždy jsem docházela do ordinace.

Tak mi napis do zprav, nepotrebuju, aby nekdo vedel vic, nez chci :-) napis mi proc tam des

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama