Dětská postýlka u postele a hojdavak - poraďte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:19
Dětská postýlka u postele., hojdavak,.

Ahoj holky. Máte někdo zkušenost s dětskou postýlkou, myslím že se jmenuje co-sleeper a je pridelana nějak k posteli na pevno, že miminko spinká jakoby s nama v posteli ale ve své? Můžete mi napsat zkušenosti, rady, tipy? Ten nápad se mi moc líbí. Ale co jsem četla, ty co-sleeper musí být jen nějaké certifikované že tam je nebezpečné prisoupnout normální postýlku se sundavacim bokem..
Bohužel nevim s kým se o tom poradit, ještě je Teda čas ale zajímají mě zkušenosti.

A kdo jste měli hojdavak, má cenu ho kupovat? Ten nejmenší? Mě Teda přijde tam nápad také super, ale jestli to nejsou vyhozeny peníze. Používalo jste ho? Díky za odpovědi :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Taka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 19 inzerátů 14.04.19 17:23

Obyčejná dětská postýlka, stáhnout bočnici a k manželské posteli stáhnout popruhy. Estetika děs, funkčnost stoprocentní :mrgreen: Navíc ušetříš :D Tohle mi přijde jako další způsob tahání peněz :kytka:

Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:28

@Taka mě taky právě. A dá se u té postýlky nastavit výška tě matrace? Aby to bylo zároveň s tou posteli, ale asi jo, že :lol:

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 37 příspěvků 14.04.19 17:37

Hojdavak pro nas byla nejlepsi investice, pres den se miminko naucilo pravidelne spat a mamince to zachranilo nervy :lol:

Beckyttine5
Kecalka 413 příspěvků 14.04.19 17:39

My máme k naší posteli prisoupnutou dětskou postýlku se staženou bočnici, ale stejně spí pořád s námi. Hojdavak jsme pořídili, až když měla 4 m a nějak moc jí nechytil, uspala jsem ji v tom jen jednou.. teď bude mít 19 m a chce se v něm houpat sama a často.. naštěstí má jen 10 kg, takže nyní ho využíváme hojně jako domácí houpačku

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 14.04.19 17:39

Tak my máme u postele postylku přiraženou, má tři polohy matrace a teď tak bude spát třetí dítě a nemůžu si stěžovat.

lolink
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 14.04.19 17:46

Mi v poridnici rikali, ze u techto postylek nefunguje monitor. Ze snima pohyby z postele. Proto jsem ji zavrhla.

Taka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 19 inzerátů 14.04.19 17:48

@Mytak Většinou dá. A když ne úplně přesně, nesedí to jen o pár cm - což jde vyřešit snadno třeba dekou :)

Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:52

Holky tak super. My ten hojdavak asi ten nejmenší, protože máme sádrokartony a já tomu moc nevěřím. Přítel je sádrokartonar tak říkal do tich 15ti kilo jo, ale já tam budu asi dávat jen maličký, nejk se mi to nechce riskovat ale ono vyroste rychle ze :lol:

Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:53

@lolink myslíte vyloženě monitor dechu? Ahaa

lolink
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 14.04.19 17:54

@Mytak jo. Ale nekdo ho nepouziva. Ja jo.

Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:54

Máte všechny monitor dechu?

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 14.04.19 17:54
@Mytak píše:
Holky tak super. My ten hojdavak asi ten nejmenší, protože máme sádrokartony a já tomu moc nevěřím. Přítel je sádrokartonar tak říkal do tich 15ti kilo jo, ale já tam budu asi dávat jen maličký, nejk se mi to nechce riskovat ale ono vyroste rychle ze :lol:

Tak dají se na to pořídit i konstrukce ;)

Mytak
Kecalka 273 příspěvků 14.04.19 17:55

@lolink jasně. No ještě mám o čem přemýšlet Teda, ale já ho asi také nebudu kupovat, zatím. Možná ještě změním názor, jsem totiž taková ustrasena a úzkostna, po jednom potratu. Pořád doufám že to přejde a ono nic :roll: :D

lolink
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 14.04.19 17:58

@Mytak ja ho mam. Uklidnuje me to. Sestre prestalo dychat miminko, vydesilo mne to.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama