Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Podolská, nedala bys sem prosím foto? Nějak si to nedovedu představit, ale zní to dobře.
Wiolla píše:JaSa píše:
nemáte někdo zkušenost s výsuvnou postelí?
myslím tím, že jedna je vyvýšená a druhá se na spaní vysunujeNo, to bych přesně potřebovala vědět. Mám v nejužším výběru tyto dvě a furt se nemůžu rozhodnout…
http://www.hura-nabytek.cz/…ze-2-barev-/
(já mám teda v kritériích ještě to, že mají být nejen 2 výsuvné, ale že tam má být i úložný prostor
http://www.babynabytek.cz/…-tomas-p942/)
Tak dneska se mě syn ptal, jestli vybírám postel.
Už se na ní nějakou dobu ptá. Tak jsem mu ukázala obrázky na webu a ptala se ho, která se mu líbí, jestli ta, anebo ta. Odpověď byla: „Ta se mi nelíbí…ta taky ne“ A pak se jal vybírat sám (rozumějte klikat na tom googlu) A vybral si tuto:
http://lh3.ggpht.com/…rmxnDwt=s146
(což je varianta barvy té jedné „mojí“, ale jemu se prostě líbí ta růžová)
Tak teď už vůbec nevím…
![]()
Sice si tu už povídám sama, ale nevadí.
Našla jsem, že tu mnou vybranou modrou postel má i tato firma (dokonce skladem) a mají i sklad/expozici nábytku:
http://www.nabytek-aldo.cz/…el-jesper-3/
http://www.nabytek-aldo.cz/kontakt/
Ale já to mám z ruky, já tam nejedu…
I když vidět bych to fakt potřebovala - jestli to není moc vysoký, jestli se mi tam dítě vyškrábe, jestli se to dá nějak rozumně vytáhnout nebo je to těžký/drhne to atd.
Já si fakt asi nevyberu… ![]()
Tyhle postýlky jsou fajn na úsporu místa, to ano. Pravdou ale je, že jsem nad tím dumala a podle mně je fajn, když matrace větrají. Jinak hygiena asi nic moc.
Ale dříve byly i horší podmínky pro spaní a lidi taky žijou, tak nevím. ![]()
K. ![]()
To máš pravdu. Taky bych nikdy nechtěla válendu, ale chci, aby tam byl rošt. Takže ač jsou postele zasunovací (na sobě), tak nějak trošku to dejchat snad bude…
Mmch, já celé dětství spala v dvoupatrové posteli s bráchou, která rozhodně rošt neměla (byla tam deska), matrace byla taky nějaká pochybná (měla jsem ji snad 20 let?) a bolestí zad netrpím (ač jsem tyčka), ani ničím jiným.
Jako teď zpětně mi to přijde divný a říkám si, jak jsem to mohla přežít… ![]()
Ja zasa hladám tuto postel, patrovú troj posteľ rohovú.
@jerrys píše:
Ja zasa hladám tuto postel, patrovú troj posteľ rohovú.
to bych taky potřebovala a nejlépe do měsíce ale kde sehnat