Diamond Rush – paříte někdo tuhle hru?

18633
16.9.10 08:16

Diamond Rush

Holky prosím, paříte někdo na mobilu tuhle hru? ( já u ní uspávám večer Lidku, chce abych ležela vedle ní na posteli a mě nebaví koukat do stropu, tak se tím držím vzhůru bo práce pak mám ještě milion :wink: ) Nebo spíš pařil jste? Neb jsme si včera našla že je už z roku 2006. Zasekla jsem se na sibiři v 7 dějství a konec zvonec, už jsme to prošla snad 20× a nenašla jsme tam žádnou cestu k pokladu :nevim: a přitom tam mají být 2 diamanty červený a 130fialových a já z bídou posbírám pár těch fialových a hned jsem zas u východu :nevim: Už fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.9.10 09:47

Tak tohle je jediný dějství, kde jsem nic nenašla. A protože mě to nechtělo pustit dál, tak jsem to musela očurat a našla jsem si na netu cheaty, abych mohla pokračovat dál. Při výběru světa zmáčkneš #4772 a naskočí menu výběru. Nic jiného poradit neumím bohužel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
16.9.10 09:51

Divný co? fakt mám pocit že tam nikde žádný tajný vchod být nemůže a dokonce ani na youtube tento level není…
dál mně to pustilo 8 byla v pohodě, ale u té 9 mám zas technický problémy a taky tápu…
Díky za tip večer vyzkouším :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
16.9.10 11:03

…jo já jí mám taky na mobilu a dost se mi líbí a hraje dobře.Už jí jedu asi po třetí a našla jsem všechno.Kouzlo je v tom, že po čase zapomenu co a jak a musím na to přijít znova.
Sibiř? - nemyslíš Tibet?Tam jsem zatím u pátýho křížku a z něj jde ještě extra cesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
16.9.10 12:31

Pebo - nee tibet i bavorsko mám na 100%, ale ta 7 na sibiři a pak 9 to je teda oříšek. Zkus to prosím zahrát a vzpomenout si co je tam za fígl :wink: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.10 17:49

Budu sledovat, jestli se to taky dozvím :) Taky mě to štve, že nemám všechno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
16.9.10 17:53

hele, tak jsem jelen
tak znova
moje 3 světy se jmenujou
Angkor Wat
Bavaria
Tibet
:mrgreen:
Sibiř nevidim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.10 19:43

Já mám Angkor Wat, Bavorsko a Sibiř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
16.9.10 22:05
PetiteFillette píše:
Já mám Angkor Wat, Bavorsko a Sibiř.

já taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
17.9.10 08:48

mám verzi v1.0.3 2006 od gameloft
v angličtině

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
17.9.10 20:25

jsem hrozná ale spát mi to nedá atak jsem zjistila že Tibet a Sibiř je úplně to samý a tak taky je video s tou „sibiří“ 7 dějství a dál :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.10 22:40

video? dáš odkázek? prosííííím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
18.9.10 09:32

No su já normální :zed: :zed: fakt mateřská demence jak bič…sorry

http://www.youtube.com/watch?…

vydrž je tam několik levelů dohromady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
18.9.10 16:03

zrovna jsem to dohrála - tu 7 na Sibiři a je to tam

• vidím, že jsi našla video, tak už víš kde :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mikraa
26.10.10 11:09

dotaz

Ahoj holky, jsem ráda, že jsem tu našla tuhle debatu:-) Mám tuto hru v mobilu, začala jsem jí hrát, jsem teprve u Diamond Rush Angkor Wat tajná cesta 3, ale nemůžu se jí prokousat. Na youtube jsem si to našla a koukám, že se tam střílí na kameny a také se nějak zmrazí ti hadi. Mě to vůbec nejde, nevíte některá, jak si opatřit zbraŇ? Budu ráda za jakoukoliv radu. Díky moc. Mirka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama