Dítě o kterém ,,nevím,,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:18
Dítě o kterém ,,nevím,,

Zdravím všechny :mavam:
Měl jsem nechráněný sex s ženou(jednou). Po nějaké době jsem ji potkal a byla těhotná. Když jsem to tak nějak počítal, vycházelo to na dobu naší soulože. Po optání zda by dítě nemohlo být moje, padla jasná odpověď NE(několikrat). ALE…nevím zda se mi to pouze zdá, ale dítě mi je podobný. A teď babo rad. :think: Na jednu stranu dítě by bylo nechtěné s v podstatě cizí ženou, takže bych to nejraději dále nerozváděl, s tím, že to bylo její rozhodnutí, nerekla mi to, řict nechce. Bohužel mi mozek říká i opak a chtěl by znát pravdu. Opravdu mám někde dítě? Jak asi vyrůstá? Má se dobře?(samozřejmě i finančně)?
Nepotřebuji kázání, že z nechráněného styku může vzniknout dítě. To bohužel vím, ačkoliv jsem se tím neřídil :roll:
Co by jste dělali na mém místě?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 26.11.18 20:25

Chtěla bych test otcovství....­....Jak je dítě staré? A s tou ženou se vidas?

dedrichov
Závislačka 2967 příspěvků 26.11.18 20:26

nevím, nám se asi nestane, že bychom o tom nevěděly. Ale třeba se objeví některý z místních chlapáků a ti znají odpověď na vše.

terinka4444
Hvězda diskuse 68420 příspěvků 26.11.18 20:27

asi je nechala žít.

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 26.11.18 20:28

Předpokládám, ze dítě otce ma - pani s někým žije, jsou rodina. Nechala bych to tak, než někomu zmatláš život

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 26.11.18 20:29

Stálo by za to prozkoumat, proč je pro tebe tak důležitá fantazie, že máš dítě a možná přizpůsobit život tomu, že bys asi nějaké chtěl.

Ale tu ženskou to ti opakovaně řekla, že to není tvoje dítě a že s tebou nechce mít nic společného přestaň prudit svými představami.

Ne znamená ne. Tečka.

Jeess
Kecalka 307 příspěvků 26.11.18 20:31

Řekla ne a ne jednou tak ji respektuj a raději si to znovu přepočítej a hlavně to neřeš…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:33

Jestli to dítě je tvoje, tak ta ženská má velké štěstí. Ne každý chlap má takový zájem. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:35

Můj bratr spáchal dítě na vojně.Matka mu nedala vědět a vdala se za jiného s nímž dítě vychovala.Když se to po letech dověděl chtěl se k němu znát .Náš otec a děd dítěte vyváděl při zjištění o dítěti ještě víc.
Vymluvila jsem jim to.Rozbili by život hlavně tomu dítěti.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25224 příspěvků 26.11.18 20:37
@Anonymní píše:
Jestli to dítě je tvoje, tak ta ženská má velké štěstí. Ne každý chlap má takový zájem. :)

Velké štěstí? Ty ho znáš? Může to být pošahaný nevyrovnaný chlap :roll:

Zakladateli, sorry, to je jen možnost :mrgreen:
Nechala bych je být. Říká že ne, tak ne. Uvědom si, že pro budoucnost a další vztahy je takové nemanželské dítě vždy komplikace.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 26.11.18 20:37

Nechej je na pokoji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:38

@-Sára
S ženou se nevídám. Dítěti je 6 let

@Tichošlápek @Ou
Paní je sama. Spíš je to naopak. Já dnes již rodinu mám. Naboural by mi to vše. Ale nějak nedokážu žít s pocitem, že mám možná někde ještě dítě o které se nestarám(ačkoliv bych byl šťastný kdyby opravdu moje nebylo).

@Jeess
Spočítané to je dobře. Co když si to jednou rozmyslí a v 15letech dítěte za mnou přijde, že je moje. Pak si budu akorát vyčítat, že jsem se na něj vykašlal, že mohl mít třeba lepší život(mít tátu a být materiálně zabezpečen).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:41
@jenny.fields píše:
Velké štěstí? Ty ho znáš? Může to být pošahaný nevyrovnaný chlap :roll:Zakladateli, sorry, to je jen možnost :mrgreen:
Nechala bych je být. Říká že ne, tak ne. Uvědom si, že pro budoucnost a další vztahy je takové nemanželské dítě vždy komplikace.

Měla jsem to na mysli tak, že se mi líbí, že by měl zájem se o chlapce postarat či jej materiálně zabezpečit. Ne každý chlap se k tomu má. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:46
@Anonymní píše:
Měla jsem to na mysli tak, že se mi líbí, že by měl zájem se o chlapce postarat či jej materiálně zabezpečit. Ne každý chlap se k tomu má. :-)

Samozřejmě bych to nedělal s radostí. Ukrajovat měsíčně několik tisíc z rodinného rozpočtu pro nechtene dite, ke kterému v podstatě nic krom odpovědnosti necítím není zrovna to co bych si přál, ale na druhou stranu za své činy musíme nést i následky. A dělat že to nevidím…

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 26.11.18 20:51

Řekla ne, tak ne. Respektuj to. Ne znamená ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >