Dítě s ADHD a pes

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
2.11.21 19:11

Dítě s ADHD a pes

Ahojky všem… Mám 6 leteho syna a bylo mu diagnostikovano ADHD, dostává leky.. Co si myslíte o tom pořídit štěňátko k synovi? Ještě uvidím co mi řekne psycholog až tam tento týden pojedeme. Já bych měla zájem mít doma nový život radosti. Vím, že veškerá starost bude na mě… Předběžně jsem se domluvila s pánem na štěňátko na Slovensku (hranice), měla bych jet pro něj příští víkend, to máme jet s rodinou na hory.. Doma nikdo o tom neví a nevím jak říct, že na hory nepojedu (mělo by se jet mým autem), když mám jet pro štendo a nechci aby tom zatím věděli… Tak mám takové dilema a nevím jak z toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1014
2.11.21 19:12

Sverit se aspon partnerovi. Takova hura akce nemusi dopadnout. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:14

@Capricorn61 partnera nemám, jsem samozivitelka a pejska by jsme rádi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
2.11.21 19:17

@Jana1912 Pokud jsi schopna, tak nevidim v pejskovi problem. ;) Jinak rodine zkus rict, ze neco mas, potrebujes odpocinout. Jenze tp ti zas to auto bude chybet, ze? Nemate to nejak po ceste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:19

@Capricorn61 už nad tím přemýšlím nějakou chvilku, ale nevím jak z toho ven. Po cestě to bohužel není, je to na druhou stranu 🤦‍♀️ takže auto budu potřebovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
2.11.21 19:23

@Jana1912 A driv pro to stenatko by neslo sjet? Ha! Ted me napadlo. Co ten vikend prehrotit. Pokud to tedy das a mas moznosti. Zacit ho tim, ze by syn sel k babicce napr. V patek odpoledne a ty mezitim zajela pro stenatko, a jeli byste na hory i s nim. Pokud tedy nejedete lyzovat, nebo do hotelu… :nevim:
Edit: **Doslo mi to, ze brat stene na hory je blbost. ** :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.11.21 v 20:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:24

@Capricorn61 a to že máme jet na hory příští víkend jsem úplně zapomněla… Bylo mi to včera o dnes připomenuto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:26

@Capricorn61 nejedeme lyžovat… V práci končím v 15:15 a máma bude v práci, pojede se až po její práci cca hodka na hory… Na Slovensko to mám cca 4 hodky… Už jsem přemýšlela nad tímto… Dříve pro štěně bohužel nejde, bylo by moc malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
2.11.21 19:27

@Jana1912 No, idealni by bylo pro stene jet klidne v pondeli, proroze jinak mi to prijde uolne prehrocene, uhonis se a budes mit tak ci tak nervy v kyblu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
2.11.21 19:28

A co se psem když pojedete někam pryč máš vymyšlený? A přebírat psa nekde na hranicích, to je tak podpora nějaké množírny. Máš aspoň ověřenou tu chovatelskou stanici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
2.11.21 19:28

Taky by se dalo, ale lepsi by bylo to stenatko dovezt domu. Preci jen bude v novem prostredi, tak kvuli adaptaci. Bude to pro stenatko dost nahla zmena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:33

@Capricorn61 pro mě ideální je právě víkend a pro pána taky.. Jen mi nedošlo, že jsou ty hory… Před mámou zatím nic říkat nechci, protože už ji slyším, že se nedokážu postarat a ze moje dítě bude na pejska ošklivé atd… Po těch lekach co má od paní doktorky je syn o dost lepší a i on si myslím, že potřebuje nějakého parťáka (krom dětí)… Vím jak mu pes taky schází, dokud jsme psa měli tak to bylo vše v pořádku a v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
2.11.21 19:34

@JancaS84 pes pojede se mnou, jedná se o malého pejska do bytu… K pánovi je to kousek od slovenských hranic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11946
2.11.21 19:47
@Jana1912 píše:
@JancaS84 pes pojede se mnou, jedná se o malého pejska do bytu… K pánovi je to kousek od slovenských hranic

A co to má spolecnyho s tím, jestli je to chovatelska stanice a nebo mnozka. Když je to takovej kousek tak není problém si ho vyzvednout na místě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16274
2.11.21 19:48

@Jana1912 dítě s ADHD není kontraindikace k pořízení psa. Jen zvaž velikost a temperament psa (lepší je o fous větší a klidnější, než malá hyperaktivní střela, kdy bys měla doma granát i rozbušku zároveň).

Co se týče organizace víkendu, tak to o týden posuň. Štěně u chovatele určitě o týden déle vydrží a bude to pro něj rozhodně lepší, než ho po odstavu tahat na hory a zase zpět. Jen si koleduješ o to, že štěně ze stresu z tolika změn ještě onemocní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat