Co na Vánoce pro takového chlapa?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 18:23

Co na Vánoce pro takového chlapa?

Ahoj.Dala jsem se dohromady s jedním farmářem :D trochu samorost, praktický muž, domácnost nijak extra neřeší. Řeší jen zvířata, krmivo, traktory atd. Už dlouho si lámu hlavu nad tím, co mu dám na Ježíška :mrgreen: nic kloudného mě nenapadá. Jo, napadla mě jedna věc. Všimla jsem si, že má povlečení na posteli, které už něco pamatuje.Tak mě napadlo třeba povlečení s traktorem? :P ne dětské. Je to blbé???za každý tip budu ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37147
2.11.21 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj.Dala jsem se dohromady s jedním farmářem :D trochu samorost, praktický muž, domácnost nijak extra neřeší. Řeší jen zvířata, krmivo, traktory atd. Už dlouho si lámu hlavu nad tím, co mu dám na Ježíška :mrgreen: nic kloudného mě nenapadá. Jo, napadla mě jedna věc. Všimla jsem si, že má povlečení na posteli, které už něco pamatuje.Tak mě napadlo třeba povlečení s traktorem? :P ne dětské. Je to blbé???za každý tip budu ráda.

Povlečení ocení tvoje babička. Dej mu radši něco pro chlapy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26035
2.11.21 18:27
@Anonymní píše:
Ahoj.Dala jsem se dohromady s jedním farmářem :D trochu samorost, praktický muž, domácnost nijak extra neřeší. Řeší jen zvířata, krmivo, traktory atd. Už dlouho si lámu hlavu nad tím, co mu dám na Ježíška :mrgreen: nic kloudného mě nenapadá. Jo, napadla mě jedna věc. Všimla jsem si, že má povlečení na posteli, které už něco pamatuje.Tak mě napadlo třeba povlečení s traktorem? :P ne dětské. Je to blbé???za každý tip budu ráda.

Je otázka zda je tak trochu dítě nebo ne. Mám okolo sebe chlapy, kterým by se to líbilo a pak takové, kterým by to přišlo pitomé. Většina teda je těch, kterým by to přišlo super, ať už auto nebo vláček nebo zbraň. :-)
I když teda spíš ocení tričko s motivem, než povlečení.

Příspěvek upraven 02.11.21 v 18:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23866
2.11.21 18:28

Vidle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 18:34

Já objednala manželovi maskáčový batoh a v obchodě kde prodávají nože a různé, mačetu - do přírody..
Manžel teda neni sedlák, ale rád chodí do přírody, máme sad, chatku, atd anonym sedi kousek

• Citovat
  • Nahlásit
531
2.11.21 18:35
@Anonymní píše:

Mě to přijde jako dobrý dárek. Aby se vám lépe spalo :oops: můžeš k tomu koupit i trenky s traktorem jako takovou srandu. To dedoles cz je dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
2.11.21 18:35

Povlečení bych volila spíše nějaké neutrální, kdybych už šla touto cestou měkkých dárků :-). Neocenil by nějaké hand made dárky, třeba domácí zavařeninu, nakládaný hermelín, něco napéct? Co lahvinku medoviny, uzenou panenku nebo set regionálního piva? Manželovi jsem po domluvě s pivovarem Kocour sestavovala ze třetinek pivních lahví adventní kalendář. Jak dlouho jste spolu? Třeba by mu pod stromečkem stačilo nějaké prádélko pro Tebe a erotický tanec? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
2.11.21 18:58

To povlečení bych vzala, nějaké dospelacke ale, traktor je pro prvnacka :mrgreen: ale i něco k tomu nepraktického- pro radost. Mě se líbí treba takové ty dárkové boxy pro chlapy, jak to otevřou páčidlem a jsou uvnitř nejake mňamky, alkohol apod. A až si povleče novou postel, da skleničku, tak bych si oblikla nějaké hezké prádlo a udělala mu ještě radost v te posteli :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
2.11.21 19:04

Maji tam i penezenky
https://www.kozenezbozi.com/…ek--traktor/
Dalsi rok jsem kupovala kalendar oblibene znacky traktoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33271
2.11.21 19:05

Mě to příjde dobrý :palec: Mám ráda dárky, který mají význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6043
2.11.21 19:08

Termoprádlo a ponožky, vyhřívací vložky do bot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
2.11.21 19:11

Pokud chová hodně zvířata, zkuste nějaký voucher třeba na lihne.cz. Prodávají tam různé pomůcky pro farmáře, krmivo…Záleží, kolik chcete investovat…že by si tam třeba vybral sám.
Nevím tedy, jestli vouchery nabízejí, ale s paní je fajn domluva, vyšla by vám vstříc, taky tam nakupujeme…
A podle mě, to povlečení není špatný nápad, klidně s traktorama… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
2.11.21 19:12

A co nějakou poukazku treba do Hornbachu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
2.11.21 19:22

Nevím, jestli chlap ocení povlečení. Koupila bych třeba nějaký multifunkční nůž, nářadí,…tašku na nářadí či batoh, pokud nosí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
2.11.21 19:29

Jako sranda to není špatný, ale spíš bych počkala ještě tak rok, ať ho poznáš, jestliže o pochopí. Určitě nepohrdne nějakým nářadím - Fiskars na zahradu nebo něco do dílny. Otázkou, co všechno má, že. :nevim: A určitě nějaký chlast nebo dobré jídlo. To už snad vysonduješ, jestli je na sladké nebo na maso. Nebo ho vytáhni někam mimo farmu, společný několikadenní výlet do civilizace. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat