Dítě spolklo pecku

Anonymni
15.7.09 11:58

Dítě spolklo pecku

Prosím poraďte, vadí, když dítě spolkne celou třešeň, tedy i s peckou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5018
15.7.09 12:00

Záleží jak staré dítě, ale pokud mu nezaskočila přímo při polknutí tak teď už to nevadí a normálně pecku vykaká.Řekla bych já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
15.7.09 12:06

Jo jo, taky jsem pár pecek spolkla - vyjdou za pár hodin samy přirozenou cestou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
15.7.09 12:09

Pecka neva. Ale co je blbý, je žvýkačka:( Moje Eliška jich jako mrně spolkla nepočítaně … a prý to může být průšvih, že to může i ucpat střeva:( Tak nevím, jestli se to tam někde vevnitř může třeba léta hromadit a nerozloží se to … Každopádně pecku bych neřešila, kór když byla zabalená v měkké třešince:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
15.7.09 12:19

pecka vyjde sama, pokud zrovna nezaskočí v krku… vyzkoušeno (mou ségrou, když byla prtě)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
15.7.09 12:24

Nevadí, kor když je pecka obalená třešní. Adélka nám snědla už několik oblázků velikosti pecky…najdou se v plíně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
15.7.09 12:44

Pecka je v pohodě, ta se vykadí.
BAGHIRA - ta žvýkačka je asi trochu problém…Teď někdy to bylo v televizi, že se rozkládá ve střevech snad 7 let!!!!!! 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
15.7.09 13:00

JJ, zvykacka muze byt v zazivacim traktu sedm let. Vcera mi sezral rozzvykanou zvykacku kocour..... myslite, ze s nim mam jet na veterinu? :oops: Byla to jen ta mala polstarkova… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
15.7.09 13:11

Když jsem byla malá, syn družinářky spolkl pětikorunu. Dal si ji do pusy aby ji neztratil když šplhal na strom :lol: Máma mu koupila pytlík kysaného zelí, aby to líp prošlo střevy a nic mu nebylo. Akorát brečel, že přišel o bůra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
15.7.09 14:31

Já jsem sežrala sklenici zavařených třešní i s peckama … a i normálně často jím třešně celé. Mě to neba v hubě převalovat a lovit pecku a následně plivat :lol: :lol: … své výtvory poté jsem nezkoumala, ale nic mi nikdy nebylo. Akurát jednou cca v 7 třídě jsem se málem pos … měla jsem to jen tak tak … ale to bylo kilem třešní a zmrzlinou na to :D.

• Nahlásit
  • Citovat
36
15.7.09 20:31

A jak tedy řešit spolknutí žvýkačky? Malá mi včera spolkla dvě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
15.7.09 20:43

iklasa jak to řešit?Nedávat je :wink: .Pokud to bylo omylem,tak je před malou dávej tam,kde na ně nedosáhne.Ucpat střeva to nevím,jestli se dají žvýkačkou,ale zauzlují se.Moje sestra byla na operaci v necelých dvou letech,střeva se jí zauzlovala,prý to hodně je po žvýkačkách a můžu říct,že měla velké bolesti bříška,zvracela,hrozně plakala a dr. na to přišel za pět minut dvanáct,okamžitě jela na sál.Byl to dost hrozný pohled na ní,když měla ty bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
6.9.16 18:24

Já jako dítě polykala žvejkačky celkem hojně :D doma mi sice taky říkali, že mi to ucpe střeva atd., ale nikdy mi nic nebylo… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama