Reklama

Dítě z ruky do ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 03.09.10 15:19
Dítě z ruky do ruky

Je toto pro vás pozitivní či negativní zpráva?? :nevim: :?: :?:
 http://www.novinky.cz/…pe-auta.html

Pro mě spíš pozitivní, ale nevidím nic černobíle..že se chuďátko nechtěné dostane do láskyplné náruče zoufalých rodičů..určitě to má svá úskalí - když se z toho pro někoho stane byznys..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 03.09.10 15:20

Pro mě taky pozitivní :palec:
Pokud se tam nekradou děti s kočárků tak jsem pro :palec:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 03.09.10 15:25

Nevim,nedokazu se k tomu 100% vyjadrit.
Mozna pozitivni zprava,ale ty zeny otehotni jen proto,aby pak dite prodaly.
Jaka ta nouze musi byt,ze se zbavi ditete? :nevim: Pokud ale opravdu je zena v nouzi a muzu takhle dite predat nekomu,kdo za dite da cokoliv,nez aby ho nekde pohodila,tak budiz.
A jeste v Polsku 8-o 8-o 8-o kde Polaci jsou takovy katolici a tohle dovoli..

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 03.09.10 15:27

Tak nějak - pozitivum pro neplodné páry..špatná legislativa pro profi rodičky..ale kdo ví, jaká je statistika motivů odložení dítěte??

Kajiszek
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.09.10 15:27

Lepší než pohození dítěte k popelnici nebo na druhé straně složitá byrokracie ohledně adopce. Na jednu stranu to pro mě zní skoro až neuvěřitelně, na druhou to může mít dost pozitiv. Takže proč ne.

Kajiszek
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.09.10 15:30

Jinak udělání si dítěte „na kšeft“ mi taky nepřijde zrovna košer, na druhou stranu, pokud je poptávka… :nevim: Jen je otázka, kam se to dítě následně dostane. Ale zase si říkám, že půl milionu za dítě nedá někdo, kdo po něm opravdu netouží…

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 03.09.10 15:32

V Polsku se navíc rodí více nechtěných dětí, protože je tam zakázaná interupce…Nedochá­zejí mi teď momentálně žádná velká negativa a rizika, takže zatím hodnotím spíš pozitivně.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 03.09.10 15:41

Jsem z toho maličko na rozpacích, přece jen, dělání dětí na zakázku není tak úplně košer. Ale na druhou stránku, pořád lepší než děti položené u popelnic v igelitkách. To ať toho drobečka raději prodá ( hrozné slovo v souvislosti s novorozenětem ) .

kralicinka1
Kelišová 5331 příspěvků 03.09.10 16:33

Proč ne když to miminko dostanou skutečně slušní rodiče co ho budou milovat.Je to jen každého věc.Ono odnosit a porodit dítě taky není jen tak.Hlavně že bude miniko v pohodě a ne v dětském domově.Jen ty rodiče by měli bý hodný a normální.

Altche
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 03.09.10 16:38

Problém je, že se do toho nacpou nějaký mafiáni, přemluví nebo budou vydírat nějaký chudý nebohý holky, ty jim budou rodit děti, který budou mafiáni prodávat párům, který dají víc, a většinu peněz šoupnou do kapsy. Chtělo by to nějaký prověřování maminky, jestli to opravdu chce, i budoucích rodičů, jak probíhá osvojení. Pokud to bude sociálka dělat, v pohodě. Jinak je třeba zabránit těm příživnickejm zprostředkovatelům se do toho montovat, má to bejt mezi maminkou a budoucíma rodičema.

irrrenka
Kelišová 6283 příspěvků 03.09.10 16:51

Na jedne strane s tim souhlasim, protoze je v Polsku zakazana interupce.Na druhe strane mi to prijde neeticke .Nechtela bych byt „koupenym“ ditetem.Ponizuje to cloveka na pouhou vec.

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 03.09.10 17:24

Člověk se stáva věcí v širším slova smyslu, to je pravda. Pro tu adoptivní rodinu však věcí asi nebude. Některé rodiny si pořizují dítě, aby oddálily výkon trestu, dostaly sociální dávky,…tady se děti také někdy stávají více objektem než milovanou osůbkou.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 03.09.10 18:05

Jde jednak o to, že existují rodiče, kteří vlastní dítě mít nemohou, ale kteří jsou schopni mu zajistit lásku, péči a skvělý život. Na druhé straně je dítě, které mohlo jinak skončit v popelnici (myslím že spousta rodiček otěhotní nechtěně a takto svou situaci vyřeší) a které bude mít místo toho úžasnou rodinu. Když tedy vezmu v potaz tyto dvě věci, zvysoka na etiku kašlu, obchod se dnes dělá ze všeho, taková je prostě doba a radši aby ta děcka byla živá a adoptivní rodiče zaplatí, než tento obchod vymýtit a mít dětí plné popelnice.

lena7
Stálice 72 příspěvků 03.09.10 18:51

vim co je to nemoc mit dite ano koupila bych si ho ,adopce je krasna ale misto aby ji zjednodusili tak je to naopak,jsem rada ze jsem mela stesti a cekala jen 3roky

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 19:14

Já to nevidím černě … když je s tím žena-rodička smířená,chce to dobrovolně … proč ne? Kolik lidí nemůže mít děti, dostat miminko je těžké … a takhle ho mají a můžou ho milovat.
Mmch v americe snad i existuje náhradní matka ne? nebo nositelka či jak to nazvat … prostě žena, která dotyčnému neplodnému páru na zakázku dítě odnosí a porodí. Akurát tam je to legální, v polsku ne.

Ten článej je psaný dost divně … ale ty ženy nedělají nic špatného … zajišťují dětem budoucnost. Možná jsou i hodny obdivu že se dokáží svého dítěte vzdát … já bych svoje neprodala ani za miliardu (ne že by mi ji někdo teda nabízel :D,
Vidím to jako nejlepší řešení pro všecny zůčastněné strany .

OT- sepřidám s dotazem … mi vrtá hlavou, když tady žena porodí, chvíli má dítko u sebe a pak ho dá do baby boxu (předpokládám že chodí k dr. v těhu, byla v porodnici, záznamy jsou všude) … jak to je pak?? nahlásí u dětského dr že dítě dala pryč? dělá jako by nic nebylo?? .. asi stupidní dotaz co? :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >