Divný tlak v břiše

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 14:00
Divný tlak v briše

Ahojte holky :kytka: já už nevím co to může být jsem ve 12tt :nevim: když ležím a skrčim pravou nohu tak mi kousíček od pupíku vždycky něco přeskočí nebolí to ale je to hodně nepříjemný a když na to koukám tak jakoby vidím jak to místo se vždycky jakoby „zvedne“nevím jak to nazvat prosím pomoc na kontrolu jdu za týden protože můj lékař má dovolenou děkuji moc za rady :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 12. týden těhotenství?

Reakce:
jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 16:04

nemáš třeba problémy se zácpou? Mohlo by to být plné střevo. A jak dlouho to trvá tyto vybouleniny?

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 16:07

@jancabr
To určitě ne ..Mám to od rána když stojím a hýbu se tak vše v pohodě ale jakmile si lehnu natáhnu nohu nebo pokrčim tak cítím tlak a jak mi tam škube vůbec si nevím rady :nevim:
Jen na práve strane u pupíku

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 16:17

Pokud je to pouze od rána a nejsou k tomu přidružené žádné další problémy jako křeče, bolesti, krvácení, asi se nebude jednat o nic závažného.
Na pohyby a škytavku mimča je ještě brzo, …
Jedině bys zvedala něco těžkého a způsobila si kýlu. To se zřejmě také nestalo.
Pokud jsi jooo hodně vystresovaná, doporučuju navštívit doktorův záskok nebo pohotovost.

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 16:25

@jancabr
Nene křeče ani krvácení nic jen to tam na té straně mám poměrně tvrdši než na levé pridávám foto kde me to tak nějak dělá
Ale nechápu proč jen v leze a po pokrceni nohy :nevim: Nic těžkého jsem netahala takže to asi ne :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 15.08.18 16:28

@Veronika16072000 pokud se bojis a je to neprijemne, jela bych do nemocnice ;)

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 16:31

@Kukacka123
Nepříjemné toje když pokrčim nohu jinak vše v pohodě???? jen po pobolíva maličko podbřišku ale to mě furt :dance:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 15.08.18 16:42

@Veronika16072000 jako nikdo te nevyhodi a zkouknou te…ocividne obavy mas, kdyz sem pises…jela bych radsi do nemocnice ;)

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 16:52

Holky docela mě bolí podbrišku když chodím čurat a celkem me to i pálí nemůže to být s toho ? Zanet močaku? :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 15.08.18 17:12

@Veronika16072000 jed do ty nemocnice…jako tohle muze byt cokoli…mocak, ale taky neco uplne jinyho…nechapu, proc nejedes :nevim: jde o zdravi tve a tveho ditete, nikdo te nevyhodi a budes v klidu, ze je miminko v poradku…opravdu te nechapu :nevim: 8o

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 17:17

pálení při čůrání může značit zánět močového měchýře, ale ten je normálně ve výšce dělohy, takže těsně nad stydkou kostí. Takhle vysoko je jen tlusté střevo. Radši si zajdi k doktorovi nebo rovnou na pohotovost. Tam ti řeknou co se děje. Velmi rády bychom tě tu vyléčily, ale neumíme to.

Veronika16072000
Stálice 87 příspěvků 15.08.18 19:47

Tak jsem přijela z pohotovosti mám trošku krve v moci tak mi dala jednorázové antibiotika a děťatko je v pohodě a konečně jsem ho viděla lépe na větším ultrazvuku než má můj gynekolog a dokonce je ještě větší než jsme mysleli :lol: ale proč se mi to děje na té pravé straně mi nic neřekla :nevim: Ale asi by to poznali kdyby bylo něco špatně :P děkuji holky :*

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 16.08.18 16:17

Fajn, že je mimčo v pořádku a ty budeš brzy taky :) Přeji pohodový průběh těhotenství

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >