Dluhy - člen rodiny

Napsat příspěvek
5812
27.1.17 13:05
@Anonymní píše:
ja jsem netusila, co za tim je. nikoho jsem vedome neokradla. ale bylo to hodne neeticke.exekutor vi, kde bratr v anglii, v madarsku a v polsku bydli nebo bydlel (pry tu adresu vzali z evidence obyvatel pro dorucovani), ale zjevne se to nijak neresi. navic ten byt ma urcite zase poreseny, kdyby neco nahodou nevyslo. ten parchant se tim proste ani netaji, ani se nijak neschovava.
ale kecy, nechodila jsi do práce, ale smlouvu jsi podepsala… i pokud bys nevěděla o tom, že se za tebe platí sociální za nic(což je tvůj vlastní podvod), tak jsi bráchovi pomáhala neplatit exekuci… no zjevně to řeší, když mu posílá dopisy, víc s bydlištěm v zahraničí dělat nemůže
@lauraka píše:
@Gosi Jadro pudla je nekde uplne jinde. Zakladatelce nejde o spravedlnost, ale o zavist, svemu bratrovi zavidi a chce se mu pomstit, v tom je problem. Vzdyt je smesna, na jedna strane zada zadostiucineni a na druhe strana v uvodnim prispevku sama priznava, ze bratr pracoval na ni a ona byla rada, ze mela zaplacene socialni. Ji akorat mrzi, ze nedokaze tak dobre podojit stat jako bratr, kdyby se s ni rozdelil, zavrela by usta hned :-)Příspěvek upraven 27.01.17 v 12:54

jo, píšu, pokud jí jde o spravedlnost, ať jeho adresu dodá exekutorovi… a za sebe dojít na úřad práce, ale to už možná bude promlčené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16399
27.1.17 13:08
@blabla123 píše:
Zajímalo by mne, jaká hvězda tohle založila, jelikož to musí být troll. :zed:

už jsem hlásila, na druhé straně se mi omylem odtajnila 3× za sebou jdoucí příspěvek 2× anonym a 1 ne… zeditovala na běžnou odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.17 13:08

Nechtěla bych být vašimi rodiči, jedno dítě naseká dluh na dluh, a z druhé je zase závistivé a dost možná zlé. :poblion: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.17 13:10
@Anonymní píše:
tak to ma bejt, veci se resi v rodine. snad cekás uznani?

Co chceš řešit v rodině?!
Bohužel jsme v podobné situaci, díky partnerovi v podnikání od manžela nám dluh narostl skoro na pět milionů. Bratr to ví, manžel to řeší s věřitelem, ale kdyby to bratr řekl rodičům tak je to zlomí, pomoct by nám stejně nemohli, jen by se utrápili.
Mezi námi by vztah skončil, naštěstí je břicha normální a rodiče má taky rád, nikdy by to neřekl.
Z tebe se mi chce :poblion:
Abc

• Nahlásit
  • Citovat
232
27.1.17 13:13

@jahuhudka Takze vychechtana lenkara, co dluzi, kde muze a pred dluhy se schovava v zahranici. No ta ma teda co mluvit. To je teda rodinka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
27.1.17 13:16
@Anonymní píše:
Nechtěla bych být vašimi rodiči, jedno dítě naseká dluh na dluh, a z druhé je zase závistivé a dost možná zlé. :poblion: :zed:

To druhe zavistive taky dluzi, kde muze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
27.1.17 13:17

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…

čtu si její další diskuze, to je :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2842
27.1.17 13:18
@sppo píše:
@jahuhudka Takze vychechtana lenkara, co dluzi, kde muze a pred dluhy se schovava v zahranici. No ta ma teda co mluvit. To je teda rodinka…
:mrgreen: :mrgreen: To je masakr rodinka.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
27.1.17 13:18

Vůbec mi to tu nefunguje :(

• Nahlásit
  • Citovat
2842
27.1.17 13:20
@blabla123 píše:
Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…čtu si její další diskuze, to je :pocitac: :zed:

Take si ctu jeji starsi diskuze, to jsou vazne perly. Jahuhudko, skvele jsi ji odhalila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
27.1.17 13:22
@Anonymní píše:
ja jsem netusila, co za tim je. nikoho jsem vedome neokradla. ale bylo to hodne neeticke.exekutor vi, kde bratr v anglii, v madarsku a v polsku bydli nebo bydlel (pry tu adresu vzali z evidence obyvatel pro dorucovani), ale zjevne se to nijak neresi. navic ten byt ma urcite zase poreseny, kdyby neco nahodou nevyslo. ten parchant se tim proste ani netaji, ani se nijak neschovava.

Ty opravdu závidíš, viď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.17 13:22
@Anonymní píše:
tak to ma bejt, veci se resi v rodine. snad cekás uznani?

Uznání? Ne. Čekala jsem od bratra vše jen ne takový podraz. Měl přijít nejdr7v za mnou. Rodiče jsou z toho zoufalí. Nechápou jak se to mohlo stát. V podstatě je nezajímá, že postupně splácíme a není to konec světa. Ale tvoje. poznamka vypovídá o tom co jsi za člověka.
Anonymní AAA

• Nahlásit
  • Citovat
2842
27.1.17 13:23

@jahuhudka Tohle je super. Jakmile zjistila, ze neni anonym a nejde to zmenit, okamzite prispevek upravila takto. „Mám pro tebe radu, nech to tak. Stejně z něho nikdo nic nedostane. Starej se o sebe.Jeho problém a ne tvoje. Ať si dluží chce, když mu to umožnili.“ :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
27.1.17 13:27
@sppo píše:

ale tam píše o zakladatelce ve třetí osobě… i když by styl trochu odpovídal… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16399
27.1.17 13:33
@Gosi píše:
ale tam píše o zakladatelce ve třetí osobě… i když by styl trochu odpovídal… :nevim:

Zeditovala to, protože prvně odeslala to, co je potom 2× anonymní, ale první byl pod jejím nickem. Prostě mám 3 upozornění, že mě někdo,,jmenoval,, v diskuzi ve stejnou minutu. 2× je to anonym a jednou ona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama