Dluhy - člen rodiny

Napsat příspěvek
2842
27.1.17 13:39

Doporucuju precist si jeji tema, ktere zalozila „Rozhodčí doložka - zastavení exekuce“. Zlodej ted krici chytte zlodeje. :mrgreen: Ty jo porodit takove dve zkrachovale nuly, tak si to snad pujdu hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8061
27.1.17 13:49
@lauraka píše:
Doporucuju precist si jeji tema, ktere zalozila „Rozhodčí doložka - zastavení exekuce“. Zlodej ted krici chytte zlodeje. :mrgreen: Ty jo porodit takove dve zkrachovale nuly, tak si to snad pujdu hodit.

Takže tohle je taky ona?
Hmotka vs Příspěvek na bydlení

Budu mít za 2 měsíce svatbu s cizincem. K poslednímu dni v červenci jsem dala výpověď v zahraničí. Nešlo o EU, takže samozřejmě nemám nárok na podporu. Potřebuju čas k vyřízení všeho lítání kolem.

V ČR jsem zaplatila i tak dost na všech daních a odvodech a hodlám taky něco získat zpátky. Mám od rodičů „nájemní smlouvu“ na byt. Takže jim pošlu každý měsíc částku na účet a dostanu to v hotovosti do ruky. Moje dilema je, jak to všechno provést. Budu bydlet do září sama, pak bude svatba, tak 2 měsíce superlegalizace, vízum a zvláštní matrika. Svatba se ale předpokládám v ČR zaregistruje zpětně.

Teď na dva měsíce budu mít doplatek na bydlení a hmotku, to je jasné, když bydlím sama a svobodná. Ale co potom? Jak je to s příspěvkem na bydlení?

V zákoně je napsané, že se jedná o trvalý pobyt, jenže manžel budoucí si požádá o přechodný pobyt rodinného příslušníka EU. Samozřejmě nepřizná zahraniční příjmy, ale jde mi o to, jestli jestli patří do okruhu společně posuzovaných osob pro příspěvek na bydlení? Výkladu daného zákona nerozumím :? Po třech měsících pobytu se samozřejmě celá situace mění. To už pak není problém. Ale nechci si v rámci těch jednoho až 2 měsíců do příjezdu do ČR a následně několikaměsíčního čekání na udělení přechodného pobytu nechat utéct peníze :twisted:

Ty jo jestli je to ta osoba které se dělá zle z bratra který okrádá stát, tak nevím co si pak myslet už o ní :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
27.1.17 13:54

@arinecka ty kráso 8o 8o 8o kéž by to byl troll :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
27.1.17 13:55

Třeba jí chce bratr prásknout rodičům a je to naopak… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
8061
27.1.17 14:01

@Lekninka91 Mrnki na tuhle diskusi https://www.google.com/url?… ona tady hází špínu na bratra, dělá se jí blbě z jeho podvodů ale to co dělá ona je asi ok. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
27.1.17 14:27
@Anonymní píše:
to je ten nejmensi problem. co je jeden telefon proti nekolika milionum, ktere dluzi? :zed:

Popravdě bych se docela obával jestli to není trestný čin. protože exekutor je úřední osoba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
27.1.17 14:30
@Jar Jar píše:
Pomáhej mu, jen když bude chtít pomoct. Největší průšvih je, když se někdo snaží pomáhat lidem, kteří o to nestojí. To pak v nejlepším případě schytá různé ošklivé přezdívky…

třeba mstivá kráva:-), ale v poho tahle nechce pomáhat, tahle chce škodit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
27.1.17 14:55
@jakanas píše:
třeba mstivá kráva:-), ale v poho tahle nechce pomáhat, tahle chce škodit. :lol:

Nebo třeba dobroser :-) Lidová tvořivost je nepřeberná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
27.1.17 20:02

Tak pokud je zakladatelka @lenkara, tak to už bych se nedivila ničemu. Radí v diskuzích jak se vyhnout exekutorům a neplatit dluhy, protože přeci nebude někomu sypat peníze do kapsy, byť je sama z těch kapes vysává. Stejně tak se chlubí tím, jak sosá stát na dávkách :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
27.1.17 20:24

@Adull No prave a takova lu. a se pak bude ohanet udavanim bratra, fakt neskutecny tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama