Dnešní den.....

HousenkaBorůvka
3.9.20 19:47

dnešní den.....

Hrozný, tenhle rok se vážně nepovedl… Znáte někoho kdo dělá blbosti ikdyž ví, že to dopadne špatně? kdo je sebedestruktivní??? všechno jsem to tenhle rok pokazila… přijde mi, že už ani to nejsem já jakobych sama sebe ztratila… žádné přátelé, dělám blbosti a dneska jsem šla zkusit pokojskou jako práci… hroznej zápřach na fyzičku… nevím jak dlouho tam vydržím… mám strach z budoucnosti, stejně jsem sama… je mi na v ho…matka mě nechápe, tý vůbec se svěřit nemůžu a nemám nikoho s kým bych mohla mluvit… je mi fakt na nic… psychiatr nepomohl…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
192
3.9.20 19:50

Taky se cítím příšerně, pojď se obejmout :mavam:

• Nahlásit
344
3.9.20 19:56

Jo tento rok je na nic…

• Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 19:57

Dělal jste někdo pokojskou? příjde mi to horší práce jak ve fabrice…

• Nahlásit
1034
3.9.20 19:57

Mě prijde, že je tenhle rok prostě zakletý. Většině lidí v mém okolí, včetně mě se letos prostě nic nedaří :cert:

• Nahlásit
1911
3.9.20 20:01

Nic si z toho nedělej. U mě to začalo vloni na podzim a pokračovalo doteď.
Doufám, že už bude jen dobře
Drž se.

• Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 20:02

@Proto02 říkala jsem si že léto 2019 bylo nejhorší v mém životě - omyl… dneska je to ještě větší bída asi…

• Nahlásit
1467
3.9.20 20:04
@irca555 píše:
Dělal jste někdo pokojskou? příjde mi to horší práce jak ve fabrice…

Jojo, práce pokojské je nárořná, počítej, že budeš pěkně kmitat.

• Nahlásit
1911
3.9.20 20:04
@irca555 píše:
@Proto02 říkala jsem si že léto 2019 bylo nejhorší v mém životě - omyl… dneska je to ještě větší bída asi…
Řekni si, že pokud jsi plus mínus zdravá, máš prostředky pro žití - pak všechno půjde. Jak se říká, když nejde o život, jde o ho.no.
To dáme.
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 20:05

@Tecumseh no já jsem kmitala a vůbec nemám fyzičku a mám nadváhu, hrozný… vůbec jsem nestíhala, motala se jak vítr v bedně… katastrofa až jsem s iříkala, že jsem tam poprvé a naposled.. jasně když máš fyzičku a máš to v malíku asi je to pohoda, ale co jsem tam zažila dneska já jsem sotva došla domů… no nemám zatím podepsanou smlouvu, ještě to pár dní zkusím,,jen tak"

• Nahlásit
344
3.9.20 20:05
@irca555 píše:
@Proto02 říkala jsem si že léto 2019 bylo nejhorší v mém životě - omyl… dneska je to ještě větší bída asi…

Tak snad ten nadcházející bude už pro všechny lepší. Zasloužíme si to :andel:

• Nahlásit
1029
3.9.20 20:06

A jina práce není?

• Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 20:06

@Proto02 nojo ale duševně je mi na…

• Nahlásit
205
3.9.20 20:07

Buď v klidu, já si vždycky říkám, ze už se to otáčí k lepšímu, jsem spokojena.. a pak si to vlastní vinou poseru :mrgreen: A tento rok, to byl fakt nářez!

• Nahlásit
HousenkaBorůvka
3.9.20 20:09

@Alriga nekoukala jsem se pořádně, ale já třeba nechci dělat v obchodě za kasou a s penězma… no, nedívala jsem se po jiné práci moc

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama