Dnešní svět, nemáte strach?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 03.10.14 10:46
dnešní svět

Ahoj holky, včera jsem po dlouhé době viděla zprávy a děs. Nejdřív epidemie eboly kde stačí jeden člověk a rozšíří se to po celé Evropě jako mor, ale to je vlastně jedno, protože nám dřív Islamisté uřežou hlavy :roll: Co se to zase děje? Nemáte z toho všeho strach?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 03.10.14 10:47

Nikdy v dějinách nebyl žádný velký klid :nevim:

karafice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 10:50

To je krutá realita. Mám v plánu si pořídit i zbraň. Protože to, co se děje kolem mě je šílené.

Talitha
Extra třída :D 13391 příspěvků 03.10.14 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, včera jsem po dlouhé době viděla zprávy a děs. Nejdřív epidemie eboly kde stačí jeden člověk a rozšíří se to po celé Evropě jako mor, ale to je vlastně jedno, protože nám dřív Islamisté uřežou hlavy :roll: Co se to zase děje? Nemáte z toho všeho strach?

Objektivně vzato, nikdy v dějinách nebylo lépe. Války, mory, hladomory, bída, hlad. Skupiny lidí, kteří jsou na úplném chvostu společnosti, se mají i dnes královsky, oproti lidem, kteří byli na chvostu společnosti kdykoli v minulosti.
Se nekoukej na zprávy a je to. :)

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 03.10.14 10:53

@chelsea001
Z eboly mám strach velký, zaplať pánbů nežiji v Praze, nakoupím zásoby, zalezu, zamknu a fertig! :lol:

Nemá cenu se stresovat tím, co stejně neovlivníme, to bychom se z toho zbláznili.

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 03.10.14 10:55

„dnešní svět“ a včera nebyl svět „dnešní“ a zítra nebude „dnešní“ :?:
Doba byla, je a bude vždy nějaká.

Nebo snad znáš v hitorii nějaké období, kdy bylo vše, ale úplně vše a pro všechny, ale úplně všechny OK???

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 03.10.14 10:56
@karafice píše:
To je krutá realita. Mám v plánu si pořídit i zbraň. Protože to, co se děje kolem mě je šílené.

A co se děje kolem tebe? Nic ve zlém, fakt mě to zajímá.

Litta
Extra třída :D 13518 příspěvků 03.10.14 10:56
@karafice píše:

Kde žiješ? Na Slovensku?

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 03.10.14 10:57

@anairda Já mám spíš strach zase z těch bláznů z východu. Ani jsem to nějak nezkoumala do hloubky takže nevim proč bojují, ale jen jsem slyšela že kdyby potkali Kanaďana, Evropana a Američana mají jim hned uříznout hlavu. Já vím, že dřív byla mnohem větší zvěrstva, ale co je teď mi na klidu taky moc nepřidá

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.10.14 11:00
@chelsea001 píše:

když to vylíčíš takhle, je to strašné. Na druhou stranu - epidemie eboly byla v sousedním Německu, myslím v 60-tých letech - kmen Marburg a nedá se říct, že by na to Evropa vymřela, prostě není pravda že jeden člověk a má to celá Evropa. Co ten španělský kněz atd. Islamisté - prostě další válka a kdybys na ty zprávy koukala častěji možná bys uznala, že válek je pořád habaděj. Navíc sami muslimové s nimi bojují. Nemám ráda tyhle lidi, co si občas pustí Novu a najednou mají přehled o směřování světa. Promiň, tím jsem se tě asi dotkla, měla jsem říct tenhle názor. Tebe osobně nerada nemám :mrgreen: :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34162 příspěvků 1 inzerát 03.10.14 11:01

Ne. Kdybych se měla neustále strachovat, zblázním se.

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.10.14 11:02
@Sibyla0 píše:
A co se děje kolem tebe? Nic ve zlém, fakt mě to zajímá.

Taky by mě to zajímalo. můj svět je celkem přátelský. jenom jsem dneska ráno na vycházce se psem potkala ZASE stádo prasat. Žiju v Praze

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 03.10.14 11:05

@julie74 tak to bude ono, já taky v Praze. Lidi mi věčně tahají kočárek do tramvaje, smějou se na mě i na dítě, běhám i v šeru v lese a potkávam další běžce, nikdo mě tam neznásilňuje. Nikdo mě nikdy vědomě neokradl. Edit. jo bohužel ty dvě ovečky co byly na jedné zahradě tady zmizely. Asi je sežrali :? Barbaři :P

Příspěvek upraven 03.10.14 v 11:06

chelsea001
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 03.10.14 11:05

@julie74 nezlobím se ;) jen včera jsem místo čt d pustila Novu a už to víckrát neudělám :) rozhodně netvrdím, že mám po shlédnutí zpráv přehled o světové situaci

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 03.10.14 11:05

Víš třeba, že v padesátých letech stěhovali ZOO z centra Plzně protože tam byla epidemie antraxu? Víš že taky někdy v té době byla myslím v Sušické porodnici pracovnice která zabíjela novorozence? Dneska by všichni měli pocit že je konec světa - jaký by to byl zákusek pro média. Jenomže lidé mají krátkou paměť a mají pocit, že to JEJICH TEĎ je středobodem světa a ještě nikdy nic takového nebylo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >